Praca KELNER Tarnobrzeg kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Kelner

Data publikacji: 2016-02-02

Lokalizacja: Tarnobrzeg (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnobrzeg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnobrzeg

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 03.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Osoby w wieku 18-29 lat ( tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 30 roku życia), które spełniają łącznie następujące warunki:- nie kształcą się w systemie stacjonarnym i nie szkolą,-nie uczestniczyły w okresie 4 tygodni przed przystąpieniem do projektu w szkoleniu finansowanym ze środków publicznych,- z ustalonym profilem pomocy II,- dodatkowo osoby w wieku 18-24 lata ( tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 25 roku życia) na dzień przystąpienia do projektu pozostają w rejestrze osób bezrobotnych krócej niż 4 miesiące.- dla przedziału wiekowego 18 -24 lata czas pozostawania bez pracy nie krótszy niż 6 miesięcy,- dla przedziału wiekowego 25-29 lat czas pozostawania bez pracy nie krótszy niż 12 miesięcy.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

1 Maja 3, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Tarnobrzeg

Gmina pracodawcy: Tarnobrzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnobrzeg

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Produkcja mebli biurowych i sklepowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

Demontaz i montaż części w pojazdach samochodowych i naprawa części
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Miedziana Góra (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedawca w branży papierniczej (artykuły biurowe, zabawki oraz artykuły chemiczne)
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Tczew (pomorskie)

OPIEKUN - od 1 850 PLN

opieka nad osobami starszymi, praca dwuzmianowa w godzinach 7-15 oraz 10-18
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR STRUGARKI - od 1 850 PLN

Produkcja wyrobów struganych.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 800 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2017-08-22 - Sanok (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN DROGOWYCH - do 2 000 PLN

Zagęszczanie warstw ziemnych i konstrukcyjnych nawierzchni, obsługa sprzętu.Doświadczenie zawodowe przy budowie dróg mile widziane.
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Woźbin (mazowieckie)

PRACZKA - od 1 850 PLN

przyjmowanie rzaczy do prania,sortowanie,segregacja
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Częstochowa (śląskie)

REFERENT DS.SYSTEMU GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI ( 85 EFS) - 997,4 PLN

oferta stażu z przeznaczeniem dla osób do 30 roku życia: przygotowywanie projektów dokumentów formalno-prawnych do realizacji zadań wynikających z ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminie, kontrola terminowości i prawidłowości wpłacanych kwot z tytułu opłat za śmieci, przygotowywanie postępowań i decyzji administracyjnych z zakresu gospodarowania odpadami, przygotowywanie kampanii einformacyjnej i edukacyjnej, przyjmowanie interesantó, przestrzeganie zasad zbierania, ewidencjonowania i udostępniania danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Kołbiel (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE TERENU WOKÓŁ SZKOŁY, NAPRAWA SPRZĘTU, MALOWANIE;
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MŁODSZY HANDLOWIEC - od 2 500 PLN

Obsługa klientów, bieżące prowadzenie dokumentacji z działań handlowych, koordynacja wysyłek i działań logistycznych.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Błachów (opolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW - od 2 080 PLN

budowanie, planowanie i zarządzanie bazą najważniejszych i największych klientów firmy;monitorowanie potencjału klientów na danym rynku;pozyskiwanie kluczowych klientów dla firmy;budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z najważniejszymi i największymi klientami firmy;prowadzenie bieżącej obsługi kluczowych klientów w zakresie sprzedaży produktów i zapewnianie najwyższej jakości obsługi;sprawowanie opieki nad klientami korporacyjnymi;przygotowywanie i prowadzenie projektów sprzedażowych produktów i usług
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA- STAŻ WRPO 109 - 997,4 PLN

Sprzątaczka biurowa- staż WRPO 109
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Września (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN WŁÓKIENNICZYCH - od 1 925 PLN

Przygotowanie tkanin do kalandrowania. kalandrowanie tkanin (prasowanie, nabłyszczanie)
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Dobroń (łódzkie)

ASYSTENT - 997,4 PLN

1. Prowadzenie kancelarii.2. Rejestracja wpływu spraw.3. Umawianie spotkań z klientami.4. Sporządzanie pism.5. Odbiór i wysyłka korespondencji.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Łęczyca (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Sierpc (mazowieckie)

SZWACZ PRZEMYSŁOWY - od 1 750 PLN

Zgodnie z umową.
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Ropczyce (podkarpackie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

- prace adm.-biurowe, sprzedaż artukułów bhp
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Starachowice (świętokrzyskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Krzęcin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wg programu stażu w godzinach: 07.00-15.00
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Zawiercie (śląskie)

KUCHARZ/BARMAN - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, obsługa klienta, dostaraczanie posiłków do klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Oborniki (wielkopolskie)

INSTRUKTOR JAZDY KONNEJ - od 1 850 PLN

Instruktor jazdy konnej
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Szczycienko (zachodniopomorskie)

1499U KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK DYSTRYBUCJI - od 2 000 PLN

Dystrybucja i wydawanie posiłków na oddziałach
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

Sprzedaż tkanin odzieżowych, wypełnianie dokumentacji, dbanie o czystość.Praca w godz. 10-18
WOLF Sp. z o.o. - 2016-11-21 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

OPERATOR ŁUPIARKI - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Kostrza (dolnośląskie)