Praca KELNER Tarnobrzeg kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Kelner

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnobrzeg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnobrzeg

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 03.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Osoby w wieku 18-29 lat ( tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 30 roku życia), które spełniają łącznie następujące warunki:- nie kształcą się w systemie stacjonarnym i nie szkolą,-nie uczestniczyły w okresie 4 tygodni przed przystąpieniem do projektu w szkoleniu finansowanym ze środków publicznych,- z ustalonym profilem pomocy II,- dodatkowo osoby w wieku 18-24 lata ( tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 25 roku życia) na dzień przystąpienia do projektu pozostają w rejestrze osób bezrobotnych krócej niż 4 miesiące.- dla przedziału wiekowego 18 -24 lata czas pozostawania bez pracy nie krótszy niż 6 miesięcy,- dla przedziału wiekowego 25-29 lat czas pozostawania bez pracy nie krótszy niż 12 miesięcy.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

1 Maja 3, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Tarnobrzeg

Gmina pracodawcy: Tarnobrzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnobrzeg

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Produkcja mebli biurowych i sklepowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SZLIFIERZ - do 1 850 PLN

Szlifowanie pospawanych detali, szlifowanie donic i fontann stalowych oraz aluminowych
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MONTER SUCHEJ ZABUDOWY GIPSOWO/KARTONOWEJ - od 1 900 PLN

MONTAŻ SYSTEMÓW SUCHEJ ZABUDOWY GK, SUFITÓW WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, PRACA NA WYSOKOŚCI POW. 3 M, STAZ PRACY W ZAWODZIE MIN 1 ROK,
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Szczecin (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

obsługa klientów, kontakty z kontrahentami m.in. z Chin
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zapoznanie się z oferowanym asortymentem w hurtowni, zapoznanie się z przyjętymi zasadami rozmieszczania towaru, wydawanie towaru wg dokumentu WZ, pomoc przy przyjmowaniu dostaw, sprawdzanie ich kompletności, pakowanie zrealizowanych zamówień
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Biała Podlaska (lubelskie)

KUCHARZ - ZOBOWIAZANIE PO STAŻU (SZPROTAWA) - od 925 PLN

przygotowywanie posiłków i dań, przygotowywanie farszy, dbanie o czystość w miejscu pracy, produkcja wyrobów garmażeryjnych
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Szprotawa (lubuskie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

Zapoznanie się ze strukturą organizacyjną Urzędu, regulaminami oraz Statutem Gminy, zapoznanie sie z obiegiem dokumentów, organizacja pracy na stanowisku, archiwizacja dokumnetów,adresowanie korespondencji do wysyłki, samodzielne wykonywanie prac na stanowisku.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Wołów (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - od 1 450 PLN

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Leszno (wielkopolskie)

POMOC CUKIERNIKA - od 1 850 PLN

ocena przydatności oraz przygotowanie ich do produkcji
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Gryfino (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż odzieży i obuwia
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Bytów (pomorskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

mile widziane doświadczenie przy tynkach maszynowo-gipsowych
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Stare Popowo (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 900 PLN

kładzenie tynków ozdobnych oraz malowanie agregatem malarskim
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Opole (opolskie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - od 4 200 PLN

Prowadzenie dokumentacji związanej z budową. Praca na jedną zmianę od 07:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku z możliwością wyjazdu w delagację do 200 km. W wypadku delegacji firma zabezpiecza dojazd oraz kwaterę. Praca na terenie Stalowej Woli oraz województwa podkarpackiego i małopolskiego.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - do 1 850 PLN

serwisant sprzętu komputerowego
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Mielec (podkarpackie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - do 2 000 PLN

Sprzedawca w branży spożywczej - lodziarnia, obsługa klienta, sprzedaż lodów, dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Włodawa (lubelskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie min. średnie; obsługa komputera; doświadczenie; mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego; zakres obowiązków: prowadzenie rejestrów dokumentów księgowych, sporzadzanie deklaracji VAT, CIT, ZUS, wystawianie faktur, prowadzenie sekretariatu, nadzór i kontrola kierowców; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Gliwice (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

Specjalista do spraw obsługi klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Wysogotowo (wielkopolskie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - od 2 000 PLN

czynności związane z myciem i czyszczeniem samochodów
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Zduńska Wola (łódzkie)

TAPICER - 997,4 PLN

Tapicer
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Częstochowa (śląskie)

POZOSTALI KIEROWNICY DO SPRAW OBSŁUGI BIZNESU I ZARZĄDZANIA GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 2 200 PLN

Zarządzanie dostawami i przygotowanie zamówień klientów, analizowanie rynku także w Chinach, sporządzanie zamówień, wykonywanie prac zleconych przez zarząd.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

księgowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

obsługa komputera, obsługa kasy fiskalnej , rozliczenie utargów, obsługa klienta ,
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

ZBROJARZ (Z) - do 1 850 PLN

Zbrojarz
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Tarnów (małopolskie)

1322U MAGAZYNIER - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - 997,4 PLN

obsługa rynku, obsługa magazynu, obsługa biura
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Władysławowo (pomorskie)

SORTOWACZ - 997,4 PLN

wg.programu
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY (S) - 997,4 PLN

Wykonywanie podstawowych operacji ślusarskich, zgrzewanie, lutowanie, spawanie, nitowanie, klejenie blach i profili, montowanie i demontowanie elementów nadwozi samochodowych, sprawdzanie jakości wykonywanych części i zespołów, usuwanie uszkodzeń elementów nadwozi samochodowych, organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem przepisów BHP i Ppoż.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Mikołajowice (małopolskie)

PRACOWNIK GALERII / MUZEUM - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Biskupin (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z obowiązującymi przepisami i Regulaminem DPS.2. Czuwanie nad ogólnym stanem higieny osobistej mieszkańców.3. Karmienie mieszkańcó, których stan tego wymaga.4. Czuwanie nad warunkami bezpieczeństwa mieszkańców i ich otoczeniem.5. Pomoc w utrzymaniu czystości w pokojach mieszkalnych.6. Pomoc w prowadzeniu usprawnienia leczniczego wg wskazań lekarza.7. Koordynowanie działań jako pracownika pierwszego kontaktu.
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Łęczyca (łódzkie)