Praca KELNER Starachowice HOTEL SENATOR s.c. Prokop i s-ka

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa gości w restauracji

Data publikacji: 2015-11-23

Lokalizacja: Starachowice (świętokrzyskie)

Pracodawca: HOTEL SENATOR s.c. Prokop i s-ka

Krywki 18, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starachowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starachowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starachowice

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie w zawodzie

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Nazwa pracodawcy: HOTEL SENATOR s.c. Prokop i s-ka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: starachowicki

Gmina pracodawcy: Starachowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starachowice

Ulica pracodawcy: Krywki

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: usługi hotelerskie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*