Praca KELNER Stalowa Wola kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Zapoznanie się z zakładem pracy, organizacją pracy, przepisami BHP i epidemiologiczno-sanitarnymi.Przygotowywanie sali do obsługi gości indywidualnych oraz przyjęć okolicznościowych.Noszenie tac, ustawianie i przenoszenie na tacy, zbieranie naczyń i sztucców.Podawanie i serwowanie potraw, napojów, deserów. Bezpośrednia obsługa na sali, odbiór i podawanie zamówień.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stalowa Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: stalowowolski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: pomaturalne/policealne, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane wykształcenie min. średnie, komunikatywność, operatywność, znajomość jezyka angielskiego w stopniu podstawowym.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Dmowskiego 8, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt ze swoim doradcą klienta.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: stalowowolski

Gmina pracodawcy: Stalowa Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stalowa Wola

Ulica pracodawcy: Dmowskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*