Praca KELNER Środa Wielkopolska kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Kelner

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Środa Wielkopolska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: średzki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 01.04.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Kosynierów 46, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: średzki

Gmina pracodawcy: Środa Wielkopolska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Środa Wielkopolska

Ulica pracodawcy: Kosynierów

Numer budynku pracodawcy: 46

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawcy
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

SPRZEDAWCA - INTERWENCJA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Siemiatycze (podlaskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

nauka dekretowania i księgowania dokumentów, prowadzenia ewidencji kasowej, współpraca z klientami
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Linowiec (pomorskie)

POZOSTALI KUCHARZE - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWYWANIE POTRAW DO SPRZEDAŻY
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Nowa Sól (lubuskie)

KELNERKA - od 13 PLN

obsługa gości
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ - do 2 688 PLN

Przygotowywanie potraw, przestrzeganie HACCAP, utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Praca w systemie 12/24, od 11 do 23 + sobota/niedziela wg grafiku.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Wrocław (dolnośląskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

kontrolowanie procesu cięcia, inwentaryzacja
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Dzierzgoń (pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe w warsztacie samochodowym, sprzątanie samochodów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Chomranice (małopolskie)

TECHNIK / INŻYNIER BUDOWNICTWA - od 2 000 PLN

Firma budowlana świadcząca usługi z zakresu prac ziemnych, usług brukarskich poszukuje technika / inżyniera budownictwa do prowadzenia biura firmy, pozyskiwania zleceń i nadzoru prac. Oferujemy:-Umowę o pracę -System wynagrodzeń uzależniony od osiągniętych efektów -Miejsce pracy: Rzeszów/Pilzno
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Rzeszów (podkarpackie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - od 2 500 PLN

Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Poznań (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Strzyżenie damskie - męskie, mycie głowy, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Ustka (pomorskie)

OPERATOR SPRZĘTU CIĘŻKIEGO - 997,4 PLN

prace na sieci wodociagowej i kanalizacyjnej
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Głogówek (opolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - PILARZ - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu RPO
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

OPERATOR MASZYN MONTUJĄCYCH - od 1 850 PLN

obsługa maszyn, podstawianie, dostarczanie komponentów do maszyn
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Bełchatów (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Odmulanie i konserwacja rowów, wycinka zakrzczeń,koszenie traw, drobne prace remontowe
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Bolesław (małopolskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

40h
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Stare Ślepce (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS. TELEINFORMATYCZNYCH - od 1 850 PLN

instalacja i konfiguracja WordPress,kontakt z klientem, programowanie stron www
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY-OPERATOR WIERTNICY - od 1 850 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Rybnik (śląskie)

MONTER ŻALUZJI - od 1 850 PLN

Produkcja i montaż żaluzji i rolet
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Częstochowa (śląskie)

OPIEKUNKA DZIECI I MŁODZIEŻY - od 1 850 PLN

Opiekunka dzieci i młodzieży
kontakt przez PUP - 2015-08-12 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

Monter konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Wałcz (zachodniopomorskie)

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Lubsko (lubuskie)

ANALITYK FINANSOWY - od 9 200 PLN

Analiza danych zwiazanych z wynikami biznesowymi dotyczacych przydzielonych projektów / obszarów wsparcia. Wsparcie Finansowych Partnerów Biznesowych obejmujące analize budzetu, rekomendacje dotyczace kosztow, korzysci oraz mozliwosci zwizanych z procesem zarzadzania , doradztwo w obszarze efektow rozbieznosci . Modelowanie finansowe oraz analiza scenariuszy biznesowych celem wsparcia decyzji, zarzadzania projektami oraz prognozowanie wydatków. Prowadzenie krytycznej analizy miesięcznego rachunku zyskow i strat oraz innych raportów sprawozdawczosci zarzadczej celem wsparcia planowania, prognozowania oraz lepszego zrozumienia wyników jednostek biznesowych. Zapewnienie komentarzy wskazujac na ryzyka, szanse i rozwiazania. Analizowanie rozbieżnosci oraz identyfikowanie potencjalnych problemów. Optymalizacja warunków kontraktów celem zminimalizowania wydatków. Konstruktywna krytyka procesu analitycznego zwiazana z doskonaleniem procesu. Zapewnienie informacji umożliwiajacych reagowanie na zewnetrzne wymagania audytowe. Realizacja analiz ad hoc by wspierac organizacje Finansowych Partnerów Biznesowych, wykorzystujac Tableau, excela i inne narzedzia.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHARZA - od 1 850 PLN

p
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Spała (łódzkie)

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH - od 2 000 PLN

Wykształcenie min.średnie, specjalność: handel, finanse, marketing. Minimum rok stażu pracy na podobnym stanowisku. Bardzo dobra znajomość j.angielskiego lub niemieckiego, znajomosć programu Subiekt GT lub podobny, obsługa MS Office, prawo jazdy kat.B. przygotowywanie ofert handlowych. koordynowanie procesu zamówień-koordynacja procesu wysyłki towaru do klienta. obsługa bieżących klientów i pozyskiwanie nowych z rynku instalacji elektrycznych i komputerowych. Korespondecja handlowa z kontrahentami w Niemczech i Belgi. Przygotowanie szkoleń i prezentacji dla klientów. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Rybnik (śląskie)

TŁUMACZ - do 3 000 PLN

bieżące tłumaczenia na inwestycjach pracodawcy umożliwiających swobodną komunikację z pracownikami narodowości koreańskiej
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - od 3 000 PLN

podłączenia elektryczne, serwis i uruchamianie kabin lakierniczych
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Sady (wielkopolskie)

STARSZY KOORDYNATOR DS. PROCESU - 3 200 - 24 239 PLN

- Koordynowanie komunikacji między interscenariuszami, - Przewodnictwo oraz przekazywanie wiedzy, - Wsparcie w wykonaniu najważniejszych zadań interscenariuszy, - Definiowanie kluczowych wskaźników procesu i regularne raportowanie na ich podstawie.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Wrocław (dolnośląskie)