Praca KELNER/SPRZEDAWCA Nowa Wieś Wielka kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nowa Wieś Wielka, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie sali konsumpcji. obsługa gości, pomoc w rozliczeniach usług kelnerskich, dbałość o czystość

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER/SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Wieś Wielka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bydgoski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
komunikatywność, uczciwość dokładność; książeczka sanitarno-epidemiologiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta w ramach stażu. Skierowane mogą zostać osoby spełniające poniższe kryterium:- osoby objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a;Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na staż ul. Toruńska 147 parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Toruńska

Numer budynku pracodawcy: 147

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 000 PLN

wykonywanie instalacji wod-kan-co
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Kraków (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

spotkania z klientami pochodzenia chińskiego lub wietnamskiego, przedstawianie ofert handlowych, organizowanie bazy handlowej na rynku azjatyckim, pozyskiwanie nowych klientów, kontrola rynku
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg umowy
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Miastko (pomorskie)

CIEŚLA K/M - od 2 400 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Warszawa (mazowieckie)

STOLARZ - od 1 900 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Jadów (mazowieckie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO PRACY, STAŻYSTA ZOSTANIE ZAPOZNANY Z PRZEPISAMI BHP I PPOŻ; WYKONYWANIE ELEMENTÓW METALOWYCH, WYKONYWANIE WYROBÓW Z METALU TAKICH JAK: PORĘCZE, BALUSTRADY, KRATY, ZASTOSOWANIE OPERACJI: WIERCENIA, ROZWIERCENIA, CIĘCIA, SZLIFOWANIA I TOCZENIA, UŻYTKOWANIE NARZĘDZI ŚLUSARSKICH ZGODNIE Z WYMOGAMI RACJONALNEJ EKSPLOATACJI ORAZ PRZESTRZEGANIEM PRZEPISÓW BHP I P.POŻ, DBANIE O CZYSTOŚĆ MIEJSCA PRACY
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 100 PLN

wykonywanie transportu drogowego towarów na podstawie prawa jazdy kat C+E, praca w S-cu oraz w terenie
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Sosnowiec (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 000 PLN

Udzielanie informacji i wyjaśnień klientom i kontrahentom ZGDO; pomoc w sporządzaniu sprawozdań, tworzenie niezbędnych zestawień; opracowywanie projektów pism wychodzących; pomoc w opracowywaniu uchwał i zarządzeń ZGDO; pomoc w przygotowywaniu dokumentacji przetargowych, funduszy zewnętrznych; prowadzenie ewidencji i rejestrów ZGDO; sporządzanie dokumentów finansowych; numerowanie, dekretowanie dokumentów finansowo-księgowych, księgowanie operacji finansowych, weryfikacja wpływających deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi; prace pomocnicze w zakresie spraw związanych z wysyłką, segregacją i rejestracją korespondencjo; czuwanie nad terminowym realizowaniem poleceń Przewodniczącego Zarządu ZGDO-pracodawcy, Kierownika Biura bezpośredniego przełożonego, nie wchodzących w zakres czynności w ramach posiadanych umiejętności i kompetencji, jeżeli wymaga tego interes urzędu.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Chojna (zachodniopomorskie)

MONTER SIECI LOGISTYCZNYCH I ELEKTRYCZNYCH - od 1 750 PLN

Prace związane z układaniem i montażem sieci logistycznych i elektrycznych, instalacja urządzeń elektrycznych, wykonywanie prac wykończeniowych w procesie okablowania.
kontakt przez PUP - 2015-05-08 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY AUTO MYJNI - do 1 865 PLN

Mycie ręczne nadwozia, kosmetyka wnętrza, pranie tapicerki, renowacja lakieru, mycie silnika, mycie podwozia. Miejsce pracy: Wrocław ul. SkarbowcówKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Praca według potrzeb, w różnych godzinach dnia w przedziale od 8-20 40 godzin tygodniowo, 168 godzin miesięcznie.Oferta znajduje się w sali: B
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Wrocław (dolnośląskie)

KOORDYNATOR DS. ZARZĄDZANIA SPRAWAMI SPÓŁKI - od 4 928 PLN

Koordynowanie pracy wszystkich działów w firmie, utrzymywanie płynności pracy firmy, nadzór nad pracownikami.
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Zgierz (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pomoc w kancelarii w pisaniu pism urzędowych, przyjmowanie i wysyłanie poczty, realizacja zadań PCPR, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

TYNKARZ - od 1 400 PLN

praca na podstawie schematów i planów, w tym w języku ukraińskim, tynkowanie wewnętrzne i zewnętrzne, szpachlowanie, gipsowanie, przygotowywanie zapraw
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Piaseczno (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

staż na stanowisku pozostały pracownik obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Ustroń (śląskie)

PRACOWNIK SERWISU OGUMIENIA, WYMIANA OPON, DROBNE NAPRAWY MECHANICZNE - od 2 200 PLN

OBSŁUGA MASZYN STOSWANYCH W PROCESIE WYMIANY I NAPRAWY OPON (PODNOŚNIKI, MONTAŻOWNICE, WYWAŻARKI), NAPRAWY MECHANICZNE SAMOCHODÓW, ORGANIZACJA STANOWISKA PRACY ZGODNIE Z ZASADAMI BHP, P.POŻ I OCHRONY ŚRODOWISKA;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZASADNICZE LUB ŚREDNIE TECHNICZNE-MECHANIK SAMOCHODOWY, DOŚWIADCZENIE W NAPRAWIE SAMOCHODÓW, ZDOLNOŚCI MANUALNE, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE;PRACODAWCA PROSI O KONTAKT OSOBISTY, TELEFONICZNY LUB CV NA ADRES E-MAIL: lumir (at) opony.com
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

- oferta w ramach refundacji częsci wynagrodzenia dla osób bezrobotnych do 30 roku życia-
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Łowicz (łódzkie)

ARCHITEKT - od 1 850 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Wrocław (dolnośląskie)

PAKOWACZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

POMOC ELEKTROMONTERA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - do 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 200 PLN

prace ogólnobudowlane, malowanie, szpachlowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Kraków (małopolskie)

STARSZY KSIĘGOWY - od 3 000 PLN

Fakturowanie i księgowanie dokumentów na rachunkach klientów, bezpośredni kontakt z klientem arabskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

młodszy referent ds.finansowych
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN ROLNICZYCH - od 925 PLN

obsługa maszyn rolniczych, załaduneki rozładunek towaru u odbiorcy
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Gnatowice (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 900 PLN

- obsługa klienta,- pozyskiwanie klienta,- telefonowanie,- oferowanie produktów banku,- obsługa posprzedażowa.
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 14 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 000 PLN

dostawa towaru na terenie RP i UE
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Celiny (małopolskie)

KOMPLETACJA TOWARU - od 13 PLN

kompletowanie towaru, obsługa skanera, przyjmowanie towaru do magazynu, załadunek towaru na środki transportu
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Błonie (mazowieckie)