Praca KELNER Smardzewice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Smardzewice, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: ZGODNY Z PROGRAMEM STAŻU

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Smardzewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tomaszowski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 7

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Armii Krajowej 2a, 26-300 Opoczno, powiat: opoczyński, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE DO PRACY

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: opoczyński

Gmina pracodawcy: Opoczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opoczno

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 2a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

STAŻ - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- obsługa urządzeń biurowych;- przygotowanie pism urzędowych;- kompletowanie dokumentacji;- kontak, umawianie spotkań z zarządcami budynków;- przygotowanie oznakowań kabli.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Chorzów (podkarpackie)

HANDLOWIEC - od 1 000 PLN

realizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży, pozyskiwanie zleceń na rzecz firmy, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów z zagranicznymi kontrahentami w języku ukraińskim i rosyjskim, budowanie wizerunku firmy
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Prowadzenie pojazdu, załadunek i rozładunek towaru, kontrola dokumentów przewozowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Karlino (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Sikory (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Dębe Wielkie (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 2 000 PLN

Obsługa klienta i rejestracja sprzedaży na kasie fiskanlej, kontrola ważności towarów i zgodności z dokumentem dostawy.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Barlinek (zachodniopomorskie)

KUCHARZ KUCHNI BENGALSKIEJ - od 1 300 PLN

przygotowywanie podawanie potraw napoi i deserów nadzór nad przygotowaniem skladników i pólproduktów dla czałego menu
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Zgierz (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

utrzymanie stanów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Oleśnica (dolnośląskie)

EKSPERT DS. PRODUKTU - od 4 900 PLN

Wsparcie biznesu w zakresie znajomości produktu, szkolenia, obsługa zapytań ad-hoc, wsparcie klienta (e-mail, telefon, chat).
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Kraków (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakt z kontrahentami, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

mechanika pojazdowa
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Radzionków (śląskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 13 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Rosji, obsługa poczty w języku rosyjskim, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

wykonywanie prac związanych z wznoszeniem budynków: roboty wykończeniowe pomieszczeń, gazurowanie, szpachlowanie ścian, malowanie, montaż ścian kartonowo gipsowych
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

PIONKI-PRACOWNIK MAGAZYNOWY(-30) - od 1 850 PLN

Przyjmowanie towarów do magazynu.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Zwoleń (mazowieckie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 300 PLN

Czytanie schematów i rysunku technicznego. Montaż i demontaż szalunków systemowych oraz przygotowanie konstrukcji deskowań indywidualnych jako formy do wylewania betonu oraz szablonów do prac murarskich. Wykonywanie innych obiektów drewnianych na budowie (daszków, pomostów itp.)
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Ruszkowo (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 2 000 PLN

Pakowanie towaru do wysyłki, znakowanie paczek listem przewozowym, utrzymanie porządku na hali magazynowej, inwentaryzacja towaru.
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Spalice (dolnośląskie)

ZBROJARZ - od 2 600 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Brzostek (podkarpackie)

SZLIFIERZ METALI - od 2 500 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: szlifowanie metali (stali nierdzewnej), WYMAGANIA: wyksztalcenie zawodowe, pół roku doświadczenia w szlifowaniu metali
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Lubliniec (śląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

Prowadzenie ewidencji księgowej.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Somonino (pomorskie)

*SEKRETARKA MEDYCZNA (ZATRUDNIENIE PO ZAKOŃCZONYM PROGRAMIE STAŻU) - od 1 850 PLN

rejestracja pacjentów w przychodni
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Ścinawa (dolnośląskie)

MŁODSZY ASYSTENT - 997,4 PLN

młodszy asystent
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK WIERTACZA - od 12 PLN

Roboty ziemne montażowe i demontażowe, skręcanie rozkręcanie przewodu wiertniczego, czynności załadunkowe i rozładunkowe urządzeń wiertniczych i sprzętu. Umowa zlecenie, 12 godzin dziennie, 12 zł na godzinę. Praca na terenie całego kraju.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Wrocław (dolnośląskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 1 080 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami z Chin, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z chińskimi klientami, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klientów
KARCZMA Halina Grąziewicz Węgorzewo - 2016-04-13 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI SPRZEDAWCY SKLEPOWI (EKSPEDIENCI) - od 2 000 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Rudnik nad Sanem (podkarpackie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 1 950 PLN

pomoc w zakresie sprawowania opieki i realizacji zadań opiekuńczo wychowawczych na małymi dziećmi9
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Legnica (dolnośląskie)

TYNKARZ-POSADZKARZ - do 1 850 PLN

Tynkowanie maszynowe, posadzki maszynowe.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Koneck (kujawsko-pomorskie)