Praca KELNER Sienna kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sienna, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Nauka udzielanie konsumentowi informacji dotyczących jadłospisów, wartości odżywczych potraw i technologii ich przyrządzania, nauka obsługiwania uczestników przyjęć okolicznościowych z uwzględnieniem obowiązujących zasad nakrywania stołów, rozsadzania gości, pierwszeństwa obsługi

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sienna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosądecki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 03.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Komunikatywność

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane badania ogólne i sanitarno-epidemiologiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Nawojowska 118, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Nowy Sącz

Gmina pracodawcy: Nowy Sącz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Sącz

Ulica pracodawcy: Nawojowska

Numer budynku pracodawcy: 118

Profil działalności pracodawcy: działalność hotelarska i gastronomiczna

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

DORADCA HANDLOWY (ART. 150F DOTYCZY OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

Obsługa klientów salonu samochodowego, sprzedaż nowych samochodów, tworzenie raportów, aktywne pozyskiwanie nowych samochodów
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Przygotowanie potraw,ukłądanie karty dań,wybór naczyń i sprzętu do przygotowanej potrawy.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Twardogóra (dolnośląskie)

STAŻ - REFERENT DS. ADMINISTARCYJNO-BIUROWYCH - 997,4 PLN

przygotowywanie dokumentacji księgowej, wystawianie delegacji, prowadzenie rejestrów dokumentów księgowych, organizacja spotkań, obsługa klientów, obsługa urządzeń biurowych itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Kalisz (wielkopolskie)

ZMYWACZ NACZYŃ - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Warszawa (mazowieckie)

HYDRAULIK - 1 850 - 2 180 PLN

Prace remontowe w pustych gminnych lokalach użytkowych i mieszkalnych.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Gdańsk (pomorskie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

dekretacja dowodów księgowych, kwalifikowanie dowodów ksieęgowych, obsługa programów komputerowych, sporządzanie sprawozdan finansowych, kontrola poprawnosci
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Słubice (lubuskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY- 6 RP - od 1 850 PLN

bieżące remonty chodników, malowanie słupków, naprawa wiat przystankowych, placów zabaw, porządkowanie dróg gminnych.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Żarów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

1112U - SPECJALISTA - od 2 400 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Radom (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 860 PLN

Przygotowywanie samochodu do jazdy, ładowanie i nadzór nad prawidłowym załadowaniem, prowadzeniem pojazdu zgodnie z przepisami, wykonywanie czynności kontrolno-obsługowych, drobne naprawy, znajomość
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Częstochowa (śląskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, manicure klasyczny i hybrydowy, odbieranie telefonów i umawianie wizyt
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Biała Podlaska (lubelskie)

umawianie klientów na wizyty w salonie , pielęgnacja dłoni i stóp, depilacja, wykonywanie makijażu okolicznościowego.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Sztabin (podlaskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Krasnystaw (lubelskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 150 PLN

przewóz ładunków powierzonym środkiem transportu z odpowiedzialnością za pojazd i ładunek, relacje przewozowe PL-UE, UE-RUS, PL-RUS
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Łukowisko (lubelskie)

obsługa klienta, sprzedaż towarów, obsługa urządzeń sklepowych,staż w godz. 7-15, 14-20
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Drobin (mazowieckie)

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH - 997,4 PLN

udział w kontroli wymiarowej rozkrojów blach, wsparcie kontroli wizualnej odlewów, współudział w odbiorze części
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Mielec (podkarpackie)

STARSZY ANALITYK SYSTEMÓW - 9 000 - 15 000 PLN

Interpretacja i analiza wymagań biznesowych i systemowych dla programistów, dostarczanie wiedzy zespołowi przez asystowanie, konsultowanie, szkolenie, udział w Acceptance Testing, aby zapewnić spełnienie wymagań systemowych przez rozwiązania techniczne, budowanie relacji z klientami spółki
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Kraków (małopolskie)

STARSZY SPECJALISTA DS. ROZWOJU SYSTEMÓW RAPORTOWANIA - od 12 000 PLN

analiza wymogów biznesowych i projektowanie rozwiązań, odpowiedzialność za rozwój, zapewnienie jakości oraz bieżące wspieranie aplikacji obsługujacych hurtownię danych, wsparcie techniczne oraz funkcjonalne innych członków zespołu, testowanie aplikacji
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI (STAŻ) - 997,4 PLN

Technik administracji (staż)
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Tychy (śląskie)

KUCHARZ - od 1 000 PLN

przygotowanie potraw według receptur kuchni ukraińskiej
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Zakopane (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Jawor (dolnośląskie)

ŚLUSARZ GALANTERII METALOWEJ - od 1 850 PLN

- obsługa maszyn- wprowadzanie danych- obróbka metali
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Żywiec (śląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie wyższe lub średnie.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Racibórz (śląskie)

OPERATOR LINII PRZY PRODUKCJI ELEMENTÓW BETONOWYCH - od 1 850 PLN

obsługa maszyn, drobne prace remontowe maszyn, prace porządkowe przy maszynie
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Wykno (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Zabrze (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed