Praca KELNER Przemyśl kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: jak w programie stażu

Data publikacji: 2016-08-02

Lokalizacja: Przemyśl (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Przemyśl

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Przemyśl

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 07.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, gastronomiczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Katedralna 5, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv i podanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Przemyśl

Gmina pracodawcy: Przemyśl

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przemyśl

Ulica pracodawcy: Katedralna

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: usługi hotelarskie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.08.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA-STAŻ WRPO 105 - 997,4 PLN

Sprzedawca-staż WRPO 105
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Osowo (wielkopolskie)

TOKARZ - do 1 750 PLN

tokarz w metalu
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodny z pr. stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Opoczno (łódzkie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 2 000 PLN

Wykonywanie wszystkich prac związanych z przygotowaniem produktów, dbanie o właściwe zaopatrzenie podległego stanowiska, zapewnienie dostępności produktów przy zachowaniu standardów przygotowania, właściwe wykorzystanie dostępnych urządzeń, po uprzednim przeszkoleniu oraz obsługa maszyn i wyposażenia restauracji, zgodnie z obowiązującymi standardami, przestrzeganie zasady FIFO, stosowanie standardów operacyjnych Brandu, zgodnie z otrzymanymi materiałami szkoleniowymi, bycie odpowiedzialnym za powierzone mienie na stanowisku pracy, z obowiązkiem zwrotu lub wyliczenia się, wg zasad przewidzianych w Kodeksie Pracy, utrzymanie higieny osobistej na najwyższym poziomie, zgodnie ze standardami i zasadami Brandu, uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery pracy, odzwierciedlającej kulturę i Naczelne Wartości AmRest, wykonywanie prac porządkowych na stanowisku pracy, a w szczególności wykonywanie prac porządkowych na polecenie pracodawcy na terenie restauracji i przed restauracją, wykonywanie wszystkich poleceń przełożonego, związanych z wykonywaniem obowiązków służbowych, z możliwością delegowania do innych zadań, zgodnie z potrzebami zakładu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Kraków (małopolskie)

MONTER SAMOCHODOWEJ INSTALACJI GAZOWEJ (LPG) - 997,4 PLN

Zapoznanie się z montażem i serwisowaniem instalacji gazowej.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Zamość (lubelskie)

HODOWCA BYDŁA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Krasnopol (podlaskie)

ELEKTROMONTER - od 2 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Warszawa (mazowieckie)

PRASOWACZKA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Bolków (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DO KONTAKTÓW Z KONTRAHENTAMI NA TERENIE UKRAINY I PAŃSTW SĄSIADUJĄCYCH Z UKRAINĄ - od 2 000 PLN

Branża produkcyjna. Osoba do kontaktów z klientami ukraińsko i rosyjskojęzycznymi. Wymagania: wykształcenie średnie, dyspozycyjność i komunikatywność, znajomość j. ukraińskiego i rosyjskiego w stopniu bardzo dobrym oraz j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK ZIELENI - od 1 850 PLN

prace pomocnicze przy utrzymaniu zieleni
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Lubań (dolnośląskie)

TECHNOLOG W USŁUGACH CZYSTOŚCIOWYCH - od 14 PLN

- dokonywanie wizji obiektów,- opracowanie technologii sprzątania obiektów z uwzględnieniem stosowanych preparatów chemicznych, niezbędnych maszyn i urządzeń; organizacji pracy (w języku ukraińskim),- wdrażanie technologii na obiektach,- prowadzenie kontroli obiektów oraz ocenianie pracy zespołu w zakresie stosowania środków i urządzeń czystości (także w języku ukraińskim),- gospodarka maszynowa,- prowadzenie dokumentacji obowiązującej w usługach czystościowych,- prowadzenie szkoleń, dotyczących stosowania środków i urządzeń czystości (w języku ukraińskim),- dobór, negocjowanie cen oraz zakup środków chemicznych oraz higienicznych (szczególnie od ukraińskich producentów).
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - do 1 700 PLN

utrzymywanie relacji ze stałym klientemobsługa biuraobsługa korespondencji w tym elektronicznej
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Chorzów (śląskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Częstochowa (śląskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI M/K - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY (ROBOTY PUBLICZNE) - od 2 000 PLN

II profil
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Zabrze (śląskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Karlikowo (pomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU USŁUG - 997,4 PLN

Kompleksowa obsługa zleceń, przygotowanie logo w odpowiednim programie graficznym, przygotowanie i obróbka materiału, realizacja zlecenia: spakowanie i magazynowanie, utrzymanie stanowiska pracy w odpowiednim porządku, pomoc w obsłudze magazynu z jednoznacznym zapoznaniem sie z produktami z oferty
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Czeladź (śląskie)

OPERATOR PILAREK - od 2 000 PLN

Obsługa pilarki.
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Kramarzówka (podkarpackie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

praca przy łopacie, noszenie materiałów.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Osiek (pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA ART. TEKSTYLNYCH - od 1 850 PLN

Sprzedaz art. tekstylnych
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Bochnia (małopolskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

szycie kieszeni prostych, ciętych i ukośnych. Obsługa urządzen specjalistycznych.
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Zamość (lubelskie)

OPERATOR CNC - 3 REF - od 2 800 PLN

Obsługa maszyn CNC, pomiary narzędziami pomiarowymi.
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Świebodzice (dolnośląskie)

F-PRACOWNIK BIUROWY - od 2 200 PLN

wg stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Jadwisin (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Sprawdzanie i rozładunek towaru, przygotowanie i załadunek towaru, obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 1 850 - 2 300 PLN

Kierowca w kierunku międzynarodowym (Rosja, Ukraina, Polska)
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

LIDER ZESPOŁU NALEŻNOŚCI FINANSOWYCH - od 9 000 PLN

zarządzanie grupą 15 osób na pozycji specjalisty ds. należności finansowych, monitorowanie indywidualnych wyników osób na stanowisku specjalista ds. należności, odpowiedzialność za proces należności finansowych oraz bieżąca kolaboracja z działem finansów zlokalizowanym w Stanach Zjednoczonych, redystrybucja zadań związanych z procesem należności finansowych, kontakt z właściwymi organami/ instytucjami zewnętrznymi w tym z bankami, raportowanie wyników do osoby na stanowisku Menedżera Finansowego
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Kraków (małopolskie)

TYNKARZ - od 2 000 PLN

obliczanie planów robót, analiza rysunków, wykonywanie tynków, naprawa tynków istniejących, organizacja stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Piaseczno (mazowieckie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

zgodnie z umową w sprawie wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Bielsk Podlaski (podlaskie)