Praca KELNER Prusak Chata Walichnowska Sp z o.o

Miejsce pracy:
98-420 Prusak 23, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta wydawanie i podawanie posiłków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia uznaniowa

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Prusak

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wieruszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sokolniki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Nazwa pracodawcy: Chata Walichnowska Sp z o.o

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: wieruszowski

Gmina pracodawcy: Sokolniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Prusak

Adres strony pracodawcy: www.chata-walichnowska.pl

Numer budynku pracodawcy: 23

Profil działalności pracodawcy:
Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

składanie i pakowanie koszul i bluzek
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Galewice (łódzkie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości w hotelowej restauracji
"OLMAR" USŁUGI HOTELARSKO-GASTRONOMICZNO-HANDLOWE A. Becker - 2016-06-17 - Łeba (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WSPARCIA RODZINY, POMOCY SPOŁECZNEJ I PRACY SOCJALNEJ - 997,4 PLN

opieka nad mieszkańcami w zakresie czynności dnia codziennego, kapiel, ubieranie i przebieranie mieszkńców
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Chróścin (łódzkie)

przygotowanie sali konsupcyjnej do obsługi kelnerskiej,wydawanie potraw i napojów ,obsługa kasy fiskalnej
Relaksacyjno-Kontemplacyjne Centrum Terapeutyczne SPeS "Pustelnia Złotego Lasu" - 2016-11-23 - Rytwiany (świętokrzyskie)

KELNER - do 1 850 PLN

Obsługa klienta
Firma Handlowo-Usługowa "AGAT" Sp. z o.o. - 2016-06-23 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

OBSŁUGA GOŚCI,
BEATA TYKSIŃSKA PIEKARNIA - 2016-03-21 - Dębica (podkarpackie)

KELNER - od 1 760 PLN

obsługa klientów, gości hotelowych i spotkań biznesowych zgodnie ze standardami obsługi gastronomii
Kraków Airport Hotel Sp. z o.o. - 2016-05-11 - Balice (małopolskie)

obsługa imprez okolicznościowych, sprzedaż w gastronomii
KANTOR Dominika Odejewska - 2016-04-15 - Nieżychowice (pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

zgoenie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Wolbrom (małopolskie)

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

obsługa klienta
F.H.U. Tran Duc Cuong - 2016-05-24 - Garwolin (mazowieckie)

KELNER - 11 - 13 PLN

obsługa gości, przygotowywanie drinków, sprzątanie
Firma Gastronomiczno - Eventowa - 2016-04-01 - Iława (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 925 PLN

Obsługa gości w lokalu, przyjmowanie zapłaty za sprzedane posiłki.
Restauracja Cliopatra Bikes Ahmad - 2016-09-21 - Częstochowa (śląskie)

ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH - 997,4 PLN

opracowywanie przesyłek pocztowych zgodnie z przyjętymi zasadami prowadzenia dokumentacji ODDAWCZEJ W URZĘDZIE
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Wieruszów (łódzkie)

Obsługa kelnerska, przygotowywanie i wydawanie napojów oraz jedzenia, dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy.
"MD CONNECT" SP. Z O. O. - 2016-11-22 - Dobrodzień (opolskie)

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala
RESTAURACJA RAMŻA RYSZARD DUNAJEWSKI - 2016-09-15 - Ruda Śląska (śląskie)

KELNER - od 2 500 PLN

wg stanowiska
PPHU MIDAR Mariusz Szubert Darłowo - 2016-03-10 - Darłowo (zachodniopomorskie)

obsługa kolonistów i wczasowiczów
ZHP Chorągiew Łódzka Ośrodek Wypoczynkowy Horyzont - 2016-04-26 - Dąbki (zachodniopomorskie)

LEKTOR JĘZYKA OBCEGO (NIEMIECKIEGO) - od 800 PLN

prowadzenie zajęć z językiem niemieckim,prowadzenie dziennika, testy
Szkoła Języków Obcych OKAY s.c - 2016-09-26 - Wieruszów (łódzkie)

MURARZ - 1 850 - 3 000 PLN

murowanie ścian
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AGPOL 2 EKSPORT-IMPORT - 2016-07-26 - Bagatelka (łódzkie)

Wykształcenie min. zawodowe; wymagane doświadczenie zawodowe na ww stanowisku; książeczka sanepidowska; obsługa gości restauracji; umowa na okres próbny; miejsce pracy Knurów;
FIRMA "SŁOWIK" - WIŚNIOWSKI ADAM - 2016-03-02 - Knurów (śląskie)

KELNER - od 10,5 PLN

Obsługa klienta w restauracji
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Kraków (małopolskie)

KELNER - 1 850 - 2 000 PLN

obsługa gości, wydawanie posiłkow, przygotowywanie napoi
REMEX Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zbigniew Ambrożej/Hotel Laguna Conference & Spa Augustów - 2016-02-24 - Augustów (podlaskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Serwowanie posiłków, nakrywanie i sprzątanie stołów.
Centrum Badań i Edukacji Statystycznej GUS - 2016-09-09 - Jachranka (mazowieckie)

KELNER - od 12 PLN

obsługa gośći korzystających z jadalni sanatorium Wielka Pieniawa. Wymagana dobra ogranizacja własnej pracy.
UZDROWISKA KŁODZKIE SPÓŁKA AKCYJNA-GRUPA PGU - 2016-07-13 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

obsługa przyjęć okolicznościowych, obsługa gości w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Biała Podlaska (lubelskie)

OPERATOR MASZYN TAPICERSKICH - 997,4 PLN

obsługa maszyn tapiceskich
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Osiek-Kolonia (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed