Praca KELNER Polanica-Zdrój UZDROWISKA KŁODZKIE SPÓŁKA AKCYJNA-GRUPA PGU

Zdrojowa 39, 57-320 Polanica-Zdrój, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Obługa Gości sanatoryjnych i hotelowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Polanica-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Polanica-Zdrój

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: UZDROWISKA KŁODZKIE SPÓŁKA AKCYJNA-GRUPA PGU

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Osobiście, telefonicznie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Polanica-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Polanica-Zdrój

Ulica pracodawcy: Zdrojowa

Numer budynku pracodawcy: 39

Profil działalności pracodawcy: Produkcja napojów bezalkoholowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.01.2016