Praca KELNER Polanica-Zdrój kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg. programu stażu

Data publikacji: 2016-05-09

Lokalizacja: Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Polanica-Zdrój, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Polanica-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP, CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

FLORYSTA - 997,4 PLN

- układanie kompozycji kwiatowych,- pielęgnacja kwiatów,obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Sulęcin (lubuskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

obsługa zamówień i ich pozyskiwanie, utrzymywanie i nawiązywanie pozytywnych relacji z Klientami
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER (STAŻ) - 997,4 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wymiar podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego, ewidencja wpływających dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Suwałki (podlaskie)

POWER: MONTAŻYSTA WIDEO - 997,4 PLN

Staż z PO WER na 5 miesiące dla osób do 30 roku życia (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone od momentu przystąpienia do projektu)MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW: Firlika 31/LB-1GODZ.PR.: 9-17WYMAGANIA ORGANIZATORA: wyksztalcenie średnie zawodowe lub wyższe, znajomość języka angielskiego
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TYNKARZ - DEKARZ - od 1 850 PLN

Tynkowanie, narpawianie dachów, obsługa tokarki i frezarki, dostarczanie materiałów budowlanych.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Sobolew (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 010 PLN

prace pomocnicze przy produkcji garmażeryjnej
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Morawica (małopolskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej i profesjonalna obsługa klienta, ekspozycja towarów na magazynie i sali sprzedaży, dbanie o czystość i porządek w sklepie;
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Grójec (mazowieckie)

MONTER MASZYN - od 1 850 PLN

Montowanie elementów konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego
STUDIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-13 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

instalacja i aktualizacja operacyjnego itp.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Świętochłowice (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

specjalist ads działalności podstawowej
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Zabrodzie (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

wspieranie nauczyciela prowadzącego zajęcia dyd.-wych. i opiekuńcze, stała pomoc na zajęciach uczniowi z afazją motoryczną
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Wólka Lesiewska (łódzkie)

POMOC TRAKOWEGO - od 1 850 PLN

pomoc przy przecieraniu drewna
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Inowłódz (łódzkie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - 2 800 - 3 600 PLN

monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Wągrowiec (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Zgodnie ze złożonym wnioskiem
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR OBRABIAREK CNC - STEROWANYCH NUMERYCZNIE - 997,4 PLN

Operator obrabiarek CNC - sterowanych numerycznie
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Śrem (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY- ROBOTY PUBLICZNE FP(ŻAGAŃ) - od 2 000 PLN

Koszenie poboczy i utrzymanie czystości na drogach powiatowych.
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Żagań (lubuskie)

POMOC KSIĘGOWA - PRACOWNIK BIUROWY (Z) - do 2 000 PLN

obsługa programu OPTIMA, wystawianie faktur, kompletowanie dokumentów księgowych, przygotowywanie dokumentacji przetargowej, redagowanie pism, obsługa poczty
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Chojnik (małopolskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

- zapoznanie się z regulaminami i przepisami wewnętrznymi funkcjonowania zakładu pracy, udział w szkoleniu wstępnym i środowiskowym z zakresu BHP i PPOŻ,- pomoc i towarzyszenie w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej (mycie, kąpanie, ubieranie, czesanie, golenie, pomoc w słaniu łózka, zmianie bielizny pościelowej, udział w ćwiczeniach rehabilitacyjnych lub aktywizujących zaleconych przez lekarza bądź terapeutę)- pielęgnowanie oraz dbanie o zdrowie i higienę osobistą osób chorych i niesamodzielnych,- aktywizowanie podopiecznego do zwiększenia jego samodzielności życiowej,- pomoc w racjonalnym planowaniu wydatków i wyboru form spędzania czasu wolnego,- mobilizowanie podopiecznego do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozwijanie jego zainteresowań,- aktywne uczestniczenie w procesie aktywizacji podopiecznego do zdrowego trybu życia,- kształtowanie pozytywnych relacji interpersonalnych w najbliższym otoczeniu podopiecznego,- pomoc w rozwiązywaniu sytuacji trudnych i kryzysowych.- przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ obowiązujących w Zakładzie
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Klimkówka (małopolskie)

ELEKTRYK - od 16,67 PLN

Montaż tras kablowych, montaż okablowania, montaż opraw oświetleniowych, montaż gniazd oraz łączników.
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Tychy (śląskie)

LISTONOSZ PIESZY - od 2 050 PLN

Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych, doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych i telegramów, prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług i towarów, zbieranie i aktualizacja danych dotyczacych rejonu dorreczeń oraz bazy adresowej firm, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, monitorowanie estetyki i stanu technicznego nadawczych i oddawczych skrzynek pocztowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Poczty Polskiej S.A
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - KONDUKTOR - od 2 400 PLN

kierowanie autobusem wg harmonogramu, sprzedaż biletów
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Praca w zawodzie
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR MYJKI WYSOKOCIŚNIENIOWEJ - od 2 000 PLN

Przygotowanie auta do mycia, spłukanie auta z brudu myjką ciśnieniową, obsługa klienta, pranie tapicerki
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Łobżenica (wielkopolskie)

STOLARZ - od 1 800 PLN

Cięcie płyt, składanie mebli, montaż u klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Wadlew (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Końskie (świętokrzyskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

diagnozowanie usterek i obsługa klientów w zakresie naprawy samochodów, kompleksowe naprawy mechaniczne: rozrządy, zawieszenia, hamulce, wymiana części i montaż akcesoriów.
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Łagiewniki Nowe (łódzkie)

BUKIECIARZ - od 1 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów samochodowych i ich konserwacja
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Łódź (łódzkie)