Praca KELNER Polanica-Zdrój "VITAL-MOOR-TUR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: Wydawanie posiłków, sprzątanie po posiłkach, przygotowywanie sali, sprzątanie sali.

Data publikacji: 2016-07-15

Lokalizacja: Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

Pracodawca: "VITAL-MOOR-TUR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Górska 4, 57-320 Polanica-Zdrój, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Wydawanie posiłków, sprzątanie po posiłkach, przygotowywanie sali, sprzątanie sali.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Polanica-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Polanica-Zdrój

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Nazwa pracodawcy:
"VITAL-MOOR-TUR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Rzemieślnicza 1, 78-320 Połczyn-Zdrój, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: świdwiński

Gmina pracodawcy: Połczyn-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Połczyn-Zdrój

Ulica pracodawcy: Rzemieślnicza

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

PRAKTYKANT NA STANOWISKU DS. OBSŁUGI BIEŻĄCEJ - nieodpłatny

1. Udzielanie inf. i przyjmowanie od podatników/płatników dokumentów, sprawdzanie ich pod względemformalnym, wyjaśnianie błędów.2. Ewidencjonowanie deklaracji, inf., wniosków w systemach inf. (Poltax, CZM, BA).3. Prowadzenie czynności sprawdzających.4. Bieżace prowadzenie rejestrów przypisów/odpisów oraz sporządzanie zestawień do sprawozdań.5. Sporządzanie doniesień karnych skarbowych.6. Odpowiadanie na zapytania.
IZBA SKARBOWA WE WROCŁAWIU - 2015-07-24 - Kłodzko (dolnośląskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Kelner
NZOZ SU "AMER-POL" Polańczyk - 2016-02-05 - Polańczyk (podkarpackie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta i kasy fiskalnej, pomoc w przygotowaniu zamowień, pomoc w zaopatrezniu lokalu
"DOMINIKANA" Anna Dominik - 2016-02-01 - Dobra (małopolskie)

KELNER - od 11,56 PLN

Obsługa gości w restauracji na ul. Bronowickiej w Krakowie.
Ton Kla ANNA JULIA SZKLORZ - 2016-06-21 - Kraków (małopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

Kelner - oferta stażu w ramach programu POWER dla osób bezrobotnych do 29 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Nowy Sącz (małopolskie)

Przygotowanie sali do obsługi klientów; obsługa kasy fiskalnej; utrzymanie czystości w miejscu pracy; nakrywanie stołów; polerowanie sztućców; obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Świedziebnia (kujawsko-pomorskie)

Praca na sali - przyjmowanie zamówienia i obsługa gości
P.H.U. 'IMPERIUM" - 2017-05-08 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Obsługa kelnerska, podawanie do stału podczas posików, mycie naczyń, sprzątanie stołów, przygotowanie i sprzątanie sali jadalnej, uprzejmy kontakt z goścmi
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Szczawnica (małopolskie)

Prace na restauracji,przygotowywanie napoi i deserów,obsługa gości, przyjmowanie zamówień,realizacje zamówień z karty menu, przygotowywanie sali i stolików konsumenckich dla klientów,prace porządkowe na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Kutno (łódzkie)

KUCHARZ - 2 500 - 2 700 PLN

Sporządzanie różnego rodzaju potraw,utrzymanie na bieżąco czystościna stanowisku pracy, porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych
ŚNIEŻNIK BARBARA LADŻYŃSKA - 2017-04-21 - Kłodzko (dolnośląskie)

KELNER - 1 850 - 2 400 PLN

Obsługa klienta, obsługa bankietów, imprez zorganizowanych. Obsługa sprzętu gastronomicznego. Sprzątanie, nakrywanie do stołów zgodnie ze standardem firmy.
Zakład PHU Restauracja "STYLOWA" MIROSŁAWA CZUBEK - 2016-08-03 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

Obsługa gości hotelowych
Hotel "Beata***" Beata Lisowska - 2017-04-04 - Złockie (małopolskie)

- obsługa gości restauracji- obsługa cateringowa- sprzedaż usług gastronomicznych
kontakt przez OHP - 2016-11-29 - Tarnów (małopolskie)

KELNER - od 13 PLN

Obsługa gości w lokalu. Wymagania: wykształcenie średnie, staż pracy 1 rok.
GO PIWKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-02-07 - Wejherowo (pomorskie)

STARSZY ASYSTENT - od 8 500 PLN

Rozpoznaje, różnicuje i leczy ostre i przewlekłe choroby chirurgiczne, przeprowadzając diagnostykę inwazyjną i leczenie operacyjne w obrębie jamy brzusznej, klatki piersiowej i układu naczyniowego oraz w urazach czaszki, kręgosłupa i kończyn; uczestniczy w działaniach na rzecz promocji zdrowia i zapobiegania chorobom chirurgicznym.
"ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ" W KŁODZKU - 2016-11-21 - Kłodzko (dolnośląskie)

kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Domanin (wielkopolskie)

MASAŻYSTA RELAKSACYJNY - 2 000 - 2 200 PLN

Wykinywanie masaży relaksacyjnych,orientalnych:balinezyjski,szwedzki,ma-uri,shiatsu , masaż głowy i pleców,stóp-refleksologia, aromaterapeutyczny.
GRUPA ŁAPAJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-05-24 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Tumidaj (łódzkie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-08-09 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

KELNER - od 3 500 PLN

wydawanie posiłków, nakrywanie oraz porządkowanie stołów, czynności porządkowe
BESKID Przedsiębiorstwo Turystyczno-Usługowe - 2017-05-08 - Sarbinowo (zachodniopomorskie)

Oferta dla osób do 30 roku życia. Bufert Uniwersytetu. Obsługa goścvi restauracji samoobsługowej. Praca na dwie zmainy 08:00-16:00, 10:00-18:00.
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Łódź (łódzkie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Wprowadzanie i uzupełnianie bazdy danych do programu SAP. Wypisywanie zleceń produkcyjnych.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

w/g harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

KELNER - od 2 060 PLN

JACEK URBAŃCZYK FIRMA CONSULTINGOWA "PROMOTOR - 2016-04-05 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

Obsluga klientów, sprzedaż napoi i potraw, obsluga kasy fiskalnej.
"MIGBUD" Brzuś Waldemar - 2017-04-06 - Szczebrzeszyn (lubelskie)