Praca KELNER Oleśnica GRUPA DASKOPOL

Jana Sinapiusa 12, 56-400 Oleśnica, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsluga gościa, nakrywanie do stołu, dekoracja stołów, sali restauracji/kawiarni, obsługa kasy fiskalnej, serwowanie drinków

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oleśnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oleśnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Oleśnica

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: GRUPA DASKOPOL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wymagane wykszt. zawodowe średnie ( każde), min. 1 rok doświadczenia, język angielski w stopniu komunikatywnym

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : od 8.oo do 14.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: oleśnicki

Gmina pracodawcy: Oleśnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oleśnica

Ulica pracodawcy: Jana Sinapiusa

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy:
ZMIANA NAZWY OD 06.2009 POPRZEDNIA NAZWA pph DASKOPOL

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*