Praca KELNER Nowe Miasto Lubawskie kontakt przez PUP

Nowe Miasto Lubawskie, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowe Miasto Lubawskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowomiejski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Grunwaldzka 3, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: nowomiejski

Gmina pracodawcy: Nowe Miasto Lubawskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowe Miasto Lubawskie

Ulica pracodawcy: Grunwaldzka

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Grodków (opolskie)

MAGAZYNIER - 10 - 12 PLN

Magazynier - załadunek i rozładunek towarów.Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. B. Mile widziane prawo jazdy kat. C.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Nowy Sącz (małopolskie)

TECHNIK ARCHIWISTA - 997,4 PLN

Technik archiwista
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

przygotowywanie dokuemntacji przetargowej, ogłoszenie przetargów w BIP, znajomość kosztorysowania robót
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Biała Podlaska (lubelskie)

PRACOWNIK W PRODUKCJI DRZEWNEJ - od 1 850 PLN

Sztaplowanie i pakietowanie tarcicy , obsługa wielopiły.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Sławoborze (zachodniopomorskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - od 1 850 PLN

praca biurowa - wystawianie faktur - obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Żuromin (mazowieckie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - od 1 850 PLN

wydawanie dań gotowych , sprzedaż artykułów spożywczych;
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Skoki (wielkopolskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

Prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Ostrowice (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier-wykładanie towarów , układanie, wydawanie klientom oraz prace porządkowe miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Częstochowa (śląskie)

PROJEKTANT BIŻUTERII - od 1 850 PLN

Projektowanie biżuterii
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Nowy Targ (małopolskie)

1413U RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Radom (mazowieckie)

NAUCZYCIE RYTMIKI - od 1 761 PLN

prowadzenie zajęć rytmiki, rytmiki z kształceniem słuchu, zespołu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Pałecznica (małopolskie)

WOŹNY - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń szkoły
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Bogumiłowice (łódzkie)

OPERATORKA AUTOMATU ZGRZEWARKI - od 13 PLN

obsługa zgrzewarki, przygotowanie maszyny, ustawianie odpowiednich parametrów, produkcja worków
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 100 PLN

Prace remontowo - budowlane
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Tczew (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - OPERATOR MASZYN PAKUJĄCYCH - do 2 850 PLN

Przygotowywanie maszyn do produkcji, ustawianie parametrów. Dokonywanie przyzbrojeń maszyn, nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Zabrodzie (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY/DOPOSAŻENIE/16/1014 - od 2 000 PLN

szlifowanie gąbek kąpielowych
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 7,5 PLN

zgodnie z zajmowanym stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Żuromin (mazowieckie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 4 000 - 5 000 PLN

opieka nad osobą starszą, przygotowywanie posiłków, dotrzymywanie towarzystwa
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Tarnowskie Góry (śląskie)

ZBROJARZ - od 925 PLN

Montaż elementów szalunkowych. Wykształcenie min. zawodowe. Doświadczenie zawodowe 2 lata. Praca na wysokości.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Słupno (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - SPEDYTOR - od 1 850 PLN

Oferta w ramach refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy tylko dla osób bezrobotnych skierowanych z PUP Rypin
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Radziki Duże (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRALNI - od 2 200 PLN

Prace fizyczne na hali produkcyjnej, składanie i sortowanie asortymentu
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Nowe Czarnowo (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Tyrowo (warmińsko-mazurskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Sekretarka
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Nysa (opolskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

Pomoc przy dekretacji dokumentów, pomoc przy wprowadzaniu danych, archiwizacja dokumentów, obsługa sprzętu biurowego
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Gniezno (wielkopolskie)

ślusarz
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Psary Małe (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe, sprzątanie ulic, plaży, chodników, utrzymanie zieleni, drobne prace remontowo- budowlane, konserwacyjne
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH - 997,4 PLN

montaż płyt-g-k, montaż konstrukcji stalowych wraz ze szpachlowaniem płyt g-k
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Bierutów (dolnośląskie)