Praca KELNER Nakło nad Notecią kontakt przez PUP

Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wykonwanie prac przy obsłudze klienta

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nakło nad Notecią

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nakielski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Dąbrowskiego 46, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: nakielski

Gmina pracodawcy: Nakło nad Notecią

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nakło nad Notecią

Ulica pracodawcy: Dąbrowskiego

Numer budynku pracodawcy: 46

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.09.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Łowicz (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 000 PLN

SPOTKANIA I ROZMOWY Z PRZEDSTAWICIELAMI FIRM RYNKÓW WSCHODNICH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, UMIEJĘTNOŚĆ PROWADZENIA ROZMÓW HANDLOWYCH,. OBSŁUGA KOMPUTERA, PRAWO JAZDY KAT. B, MINIMUM 1 ROK DOŚWIADCZENIA NA PODOBNYM STANOWISKU, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ROSYJSKIEGO I UKRAIŃSKIEGO (SPOTKANIA Z PRZEDSTAWICIELAMI FIRM RYNKÓW WSCHODNICH); PRACA W RUCHU CIĄGŁYM;
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Cieszyn (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

-pomoc nauczycielowi przedszkola
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Gdów (małopolskie)

INSPEKTOR - do 1 850 PLN

Obsługa projektów marketingowych
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 925 PLN

mycie, sprzatanie oraz dezynfekcja sprzętu produkcyjnego
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Ksawerów (łódzkie)

KELNER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Polanów (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

prowadzenie sprzedaży detalicznej w sklepie spożywczo-przemysłowym, obsluga kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Ruciane-Nida (warmińsko-mazurskie)

ELEKTROMONTER K/M - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Dostawa i rozładunek zamówionych towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Zamość (lubelskie)

MURARZ (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Śnietnica (małopolskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Szamotuły (wielkopolskie)

SEKRETARKASEKRETARKA MEDYCZNA ST(POWER) - 997,4 PLN

prace statystyczne, archiwizacja dokumentacji, prace administracyjne w oddziale
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Łódź (łódzkie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kasjer-sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Dobrodzień (opolskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - PARCOWNIK MAGAZYNOWY - od 15,33 PLN

rozładunek i załadunek towarów, kompletacja zamówień, czyszczenie i testowanie sprzętu elektronicznego
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Ołtarzew (mazowieckie)

SPRZEDAWCA NA STOISKU MIĘSNYM (Z) - do 1 850 PLN

Sprzedawca na stoisku mięsnym
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Łęg Tarnowski (małopolskie)

SPECJALISTA DS ROZWOJU I SPRZEDAŻY ( 31 I) - od 1 850 PLN

oferta dla osoby bezrobotnej w wieku 50 lat i powyżej w zakresie prac interwencyjnych: doradztwo i obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Warszawa (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - do 1 850 PLN

zaopatrzenie firmy
kontakt przez PUP - 2015-05-20 - Iwonicz-Zdrój (podkarpackie)

PRACOWNIK RESTAURACJI K/M - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA KAT. B/HANDLOWIEC - 2 800 - 3 800 PLN

Dostawa towaru na czas do sklepów- rozliczenie się z klientem/pobierania kwoty za towar w kasie. Rozliczenie pojemników za towar/dostarczenie je do hurtowni.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

ochrona obiektu,pprowadzenie cykliczne obchodów, kontrola ruchu osobowego i pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK PRZY UPRAWIE ROŚLIN I HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

przygotowanie jaj do sortowania, obsługa: sortownicy do jaj, drikarki do jaj, systemu pojenia, paszociągu, systemu wentylacji
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Karniszyn-Parcele (mazowieckie)

ASYSTENT PROKURENTA - od 2 000 PLN

realizacja powierzonych czynności organizacyjno- administracyjnych, przygotowywanie dokumentów, pism oraz raportów, wystawianie faktur, zarządzanie biurem, reprezentowanie spółki przed kontrahentami z Chin
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, wykończenia wnętrz
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ELEKTROMONTER-KIEROWCA ( 50+ ) - od 3 500 PLN

montaż i konserwacja bram
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Baczyna (lubuskie)

POMOC NAUCZYCIELA (STAZ FP) - 997,4 PLN

Udział z zabawach z dziecmi i inne
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Koszalin (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed