Praca KELNER Milicz "FAMA KLUB" Anna Zielonka

Kościuszki 50, 56-300 Milicz, powiat: milicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Zgdony ze st.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Milicz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: milicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Milicz

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: kelner*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: wysoka kultura osobista

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: miła aparycja

Nazwa pracodawcy: "FAMA KLUB" Anna Zielonka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: milicki

Gmina pracodawcy: Milicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Milicz

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 50

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 850 PLN

przygotowanie napojów zimnych i gorących obsługa konsumentów
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

Obsługa gości, przygotowywanie sali konsumpcyjnej, doradzanie klientom w zakresie wyboru potraw i napojów, przyjmowanie zamówień od klientów i obsługa stolików.Sporządzanie rachunków, inkasowanie należności, rozliczanie się z pobranych potraw napojów i dziennych utargów, dbanie o dobry wizerunek firmy.
Ośrodek Medyczny DMP Sp z o.o. - 2016-09-01 - Lublin (lubelskie)

KELNER - do 1 850 PLN

Obsługa kelnerska i barmańska.
Ambrozja Zbigniew Dudek - 2016-09-16 - Strzelin (dolnośląskie)

Obsługa klienta, podawanie posiłków, napojów, przyjmowanie należności.Wymagania:wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, mile widziane doświadczenie, książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

obsługa klienta w restauracji
kontakt przez OHP - 2016-03-11 - Radlin (śląskie)

FREZER DREWNA - od 2 150 PLN

Obsługuje, nadzoruje, utrzymuje w należnym stanie technicznym różne odmiany frezarek (frezarki mechaniczne) na których dorabia elementy drewna i tworzyw drzewnych
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Pracze (dolnośląskie)

Wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Sąpolno (pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

Wykonywanie pracy zgodnie z zasadmi techniki obsługi klienta.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzątanie klatek w blokach
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Milicz (dolnośląskie)

obsługa gości, godz. pracy 12.00-20.00
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 2 500 PLN

wykształcenie zawodowe, doświadczenie mile widziane, umiejętność obsługi kelnerskiej gości, wysoka kultura osobista, miła aparycjaZakres obowiązków: obsługa kelnersko - barmanska gości, serwowanie dań, przyrządzanie i podawanie coctaili, drinków i napojów bezzalkoholowych, dbanie o porządek w miejscy pracy
ROSMOSIS- Wawrzyniak sp. z o.o. - 2016-03-23 - Perzyce (wielkopolskie)

Obsługa gości
Hotel "MERIDIAN" Olga Witczuk - 2016-05-09 - Chałupy (pomorskie)

ZBROJARZ-BETONIARZ - od 1 850 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
Usługi Ogólnobudowlane Ireneusz Pękalski - 2016-09-07 - Łąki (dolnośląskie)

przygotowywanie i wydawanie napojów, przyjmowanie zamówień i wydawanie posiłków, pełna obsługa klienta
"CAFE COSTA" Tomasz Michalski - 2016-10-12 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

obsługa gości hotelu- miejsce pracy Hotel Kahlberg-Krynica Morska
BIG ZPCh Marian Groblewski Sp.Komandytowa - 2016-11-14 - Krynica Morska (pomorskie)

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Rzeczna (warmińsko-mazurskie)

obsługa gości restauracjiobsługa konferencji i eventów
BJ Sp. z o.o. - 2016-10-14 - Sulisław (opolskie)

wg stanowiska pracy
MICHAŁ KUREK Firma Handlowo-Usługowa MIK-ED - 2016-05-09 - Kraków (małopolskie)

KELNER - 1 850 - 2 200 PLN

Wykształcenie: kierunkowe; mile widziane doświadczenie zawodowe; prawo jazdy oraz własny samochód będą dodatkowym atutem; akt. książeczka sanepidu; dbanie o czystość w lokalu, estetykę stołu oraz jakość przygotowanych potraw i napojów; Obsługa klienta; Dwie zmiany; Miejsce pracy: Sośnicowice
CHRIS KRZYSZTOF WILK - 2016-02-05 - Sośnicowice (śląskie)

KELNER - od 1 750 PLN

obsługa gości hotelowych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

obsługa klientów, przygotowanie stanowicka pracy, rozliczanie kasy
"PIZZERIA U WRONÓW" WRONA JADWIGA - 2016-09-02 - Tarnowskie Góry (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

realizacja spotkań umawianych przez dział CALL CENTER
PROGRESS ACTIVE SP. Z O.O. - 2015-11-30 - Milicz (dolnośląskie)

Obsługa klienta, ksy fiskalnej, terminala płatniczego, dbanie o porządek na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Kartuzy (pomorskie)

Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i podawanie zamówień, inkasowanie należności. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Kępno (wielkopolskie)

kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Kielce (świętokrzyskie)

obsługa sali konsumpcyjnej, podawanie posiłków
Cieśla Jarosław Beans Polska Hotel Koronny - 2016-04-18 - Zamość (lubelskie)

ODLEWNIK WYROBÓW CERAMICZNYCH - 997,4 PLN

W programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Milicz (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed