Praca KELNER* Międzyzdroje Bałtycka Rybka Spółka Cywilna

Nowomyśliwska 62, 72-500 Międzyzdroje, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: obsługa klientów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2300 zł brutto

Nazwa stanowiska: KELNER*

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Międzyzdroje

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kamieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Międzyzdroje

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Bałtycka Rybka Spółka Cywilna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: kamieński

Gmina pracodawcy: Międzyzdroje

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Międzyzdroje

Ulica pracodawcy: Nowomyśliwska

Numer budynku pracodawcy: 62

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*