Praca KELNER Międzygórze KARKAS.EU MARCINKOWSKI MAREK

Sanatoryjna 13, 57-514 Międzygórze, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: obsługa gości, udzielanie inforamcji dot.menu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Międzygórze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bystrzyca Kłodzka

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: KARKAS.EU MARCINKOWSKI MAREK

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Profil działalności pracodawcy: Hotele i podobne obiekty zakwaterowania

Nazwisko osoby zgłaszającej: Marek Marcinkowski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.05.2016

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

przygotowanie zaprawy murarskiej, murowanie ścian, dokładne wiązanie elementów murowanych , wykonywanie szalunków i zbrojeń, betonowanie.
Zakład Budowlany "AWO" Andrzej Wołoszyn - 2016-08-26 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 2 300 PLN

Pomoc przy produkcji pieczywa.
PIEKARNIA "PRECEL " ZPH MICHAŁ GRUDYSZ - 2016-06-02 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

STOLARZ - od 2 200 PLN

obróbka drewna, obsługa maszyn stolarskich
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "FESTO" DANIEL FESTO - 2016-10-26 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

OPIEKUN ZWIERZĄT DOMOWYCH - 1 850 - 2 000 PLN

Opieka nad zwierzętami domowymi, prace porządkowe.
"SOLEJ"SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-16 - Janowa Góra (dolnośląskie)

KELNER - 1 850 - 2 000 PLN

praca w Hotelu "TATRY" na Polanie Zgorzelisko
POLSKIE TATRY - S.A. Karczma "Biały Potok" - 2016-11-09 - Zakopane (małopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, przygotowywanie napojów, drinków.
1) BEST Henryk Ryczek 2) TOP SPIN Henryk Ryczek - 2016-01-12 - Zamość (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

przyjmowanie, wydawanie, przechowywanie towaru,,monitorowanie stanu zapasów, dowożenie do klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Kłodzko (dolnośląskie)

KELNER - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Radom (mazowieckie)

KELNER - od 1 750 PLN

obsługa sali, kasy, przygotowywanie napojów, utrzymywanie czystości sali i zaplecza
PUH Jan Gul Karczma u Guliana - 2015-12-02 - Grębenice (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Szczytna (dolnośląskie)

OPERATOR CIĄGNIKÓW ZRYWKOWYCH - od 1 850 PLN

Praca przy zrywce drewna ciągnikiem LKT lub MT2
RUSIN ADAM PHU. e - PIL - 2016-03-10 - Szczytna (dolnośląskie)

KELNER - od 10 PLN

Obsługa gości restauracji, wydawanie posiłków, przyjmowanie zamówień, dbanie o salę
Firma Handlowo-Usługowa "MARCO" Marek Ślęczek - 2016-01-19 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-12-23 - Kłodzko (dolnośląskie)

TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

Obsługa gości w restauracji oraz podczas imprez i bankietów
PHU "ALPOL" s.c - 2016-07-05 - Rochna (łódzkie)

KELNER - 997,4 PLN

1. Przygotowywanie sali do przyjęcia konsumenta.2. Nakrywanie stołów do różnych posiłków.3. Przyjmowanie zamówień od konsumentów.4. Doradzanie konsumentom w wyborze potraw.5. Podawanie potraw i napojów.6. Stosowanie zasad przenoszenia zastawy stołowej.7. Rozliczanie kosztów konsumpcji.8. Porządkowanie stołów po posiłku.9. Przygotowywanie i podawanie posiłków gościom do pokoju hotelowego.10. Komunikowanie się z konsumentami i pracownikami zakładu.11. Obsługa ekspresu ciśnieniowego, obsługa kasy fiskalnej.12. Wypisywanie faktur.13. Zapoznanie się z kastą win, serwowanie ich gościom.14. Przywitanie i pożegnanie gości.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Stężyca (pomorskie)

obsługa gości w restauracji
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Ustroń (śląskie)

obsługa turystów w restauracji
Atol Hotele Sp.z o.o. - 2016-02-26 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

utrzymywanie czystości wewnątrz obiektów, utrzymywanie czystości chodników i placów, pilęgnacja i utrzymywanie czystości terenów zieleni.
RUBIS Katarzyna Strychalska-Szopa, Adam Szopa - 2016-12-20 - Kłodzko (dolnośląskie)

KUCHARZ - 1 850 - 2 000 PLN

przygotowywanie surowców do produkcji sporządzanie dań obiadowych, sałatek, makaronów przygotowywanie dań na imprezy okolicznościowe
"PROMO" ANDRZEJ RZESZUTEK - 2016-02-09 - Kłodzko (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

Doświadczenie w zawodzie: co najmniej pół roku jako sprzedawca, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, komunikatywność, miła aparycja. Dwie zmiany: 06:00-14:00, 12:00-20:00.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Kłodzko (dolnośląskie)

Przyjmowanie zamówień. Serwowanie dań i napojów. Sporządzanie napojów. Utrzymywanie czystości. Obsługa programu fiskalnego i terminala do kart płatniczych.
Gospoda Podzamcze Anna Oździńska Stare Drawsko - 2016-09-16 - Stare Drawsko (zachodniopomorskie)

Obsługa sali, imprez okolicznościowych. Wymagane doświadczenie w zawodzie
RESTAURACJA NAD JEZIOREM JELEŃ Krzysztof Kolaszt - 2017-01-23 - Bytów (pomorskie)

KELNER - od 8 PLN

obsługa klienta w restauracji
kontakt przez OHP - 2016-12-19 - Igołomia (małopolskie)

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Ruda Śląska (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

utrzymanie czystości w obiektach wewnętrznych, utrzymanie czystości chodników i placów, utrzymanie czystości terenów zieleni
ADAM SZOPA FIRMA "SALUS" - 2017-01-18 - Kłodzko (dolnośląskie)

POMOCNIK BARISTY - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowaniu deserów, napojów, utrzymanie porządku
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Kłodzko (dolnośląskie)

Obsługa klienta Tel. 501 371 926 Janina Lewaszkiewicz.
PRZEDSIĘBIORSTWO GASTRONOMICZNO-REKREACYJNE "SŁOWIAŃSKA" JANINA LEWASZKIEWICZ - 2016-05-05 - Słońsk (lubuskie)

Zgodnie z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Barcin (kujawsko-pomorskie)