Praca KELNER Lubachowy kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Lubachowy, powiat: włoszczowski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Kelner

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubachowy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: włoszczowski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 20.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Strażacka 11, 29-100 Włoszczowa, powiat: włoszczowski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: włoszczowski

Gmina pracodawcy: Włoszczowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włoszczowa

Ulica pracodawcy: Strażacka

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK STOLARZA, WYKOŃCZANIE WNĘTRZ - 997,4 PLN

pomocnik stolarza, wykończanie wnętrz
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Władysławowo (pomorskie)

DOZORCA/KONSERWATOR - 2 340 - 3 250 PLN

Naprawy zlecone przez dział administracji, drobne prace malarskie i konserwatorskie, konserwacja dachu, prace porządkowe na terenie siedziby spółki oraz koszenie trawników, odśnieżanie w okresie zimowym, mycie pojazdów służbowych, inne zadania zlecone przez przełożonego
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Gdańsk (pomorskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Łochów (mazowieckie)

PRACOWNIK DO WYKŁADANIA TOWARU - do 14 PLN

Wykładanie towaru z palet na półki.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Staż dla osoby bezrobotnej zarejestrowanej w tut. Urzędzie posiadającej II profil pomocy:- prowadzenie serwisów internetowych,- przygotowywanie ofert handlowych,- tworzenie dokumentacji biurowej,- obsługa zamówień klientów,- sprawdzanie i odbieranie po0czty elektronicznej,- odbieranie telefonów i udzielanie informacji,- obsługa urządzeń biurowych,
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Kolbuszowa (podkarpackie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Gdańsk (pomorskie)

1277U MANAGER - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Radom (mazowieckie)

KELNER/BARMAN - od 2 200 PLN

obsługa gości w restauracjach i barach hotelowych, obsługa imprez plenerowych, katering wewnętrzny
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Wisła (śląskie)

SPECJALISTA W DZIALE FINANSOWO - KSIĘGOWYM - od 4 500 PLN

Nadzorowanie, przygotowywanie raportów dla członków zarządu. Nadzorowanie wypłat pracowników. Bezpośredni kontakt z klintem francuskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Łódź (łódzkie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - 1 850 - 2 400 PLN

Praca na linii ubojowej, rozbiórka i porcjowanie mięsa na elementy, pakowanie mięsa w pojemniki, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Stare Bystre (małopolskie)

SZEF ZESPOŁU POKOJOWYCH - od 1 850 PLN

zawiadywanie pracą zespołu porządkowego na przydzielonym obszarze obiektu hotelowego, kontrola jakości wykonywanych prac, zarządzanie zamówieniami artykułów porządkowych, współpraca z innymi działami obiektu. Bezpośredni kontakt z obcojęzycznymi gośćmi hotelowymi w obszarze objętym wymaganiami wobec kandydata oraz pomoc w komunikacji z nimi w kontakcie z pozostały personelem obiektu.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Janów Podlaski (lubelskie)

KIEROWCA - do 2 112,95 PLN

Dowóz posiłków. Przywóz zamówionego towaru.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Gdańsk (pomorskie)

PROJECT MANAGER/ MENADŻER PROJEKTU - od 11 779 PLN

prowadzenie projektu w roli projekt managera- organozowanie i nadzorowanie prac zespołu Indii i Polski.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Kraków (małopolskie)

WYKŁADOWCA JĘZYKA I KULTURY CHIŃSKIEJ - od 2 300 PLN

wykłady uczniom, studentom i pracownikom politechniki Białostockiej z jęz. chińskiego i kultury chińskiej,
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Białystok (podlaskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 925 PLN

flizowanie,suche tynki,malowanie,gładzie
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Rzozów (małopolskie)

ŚLUSARZ - SPAWACZ - od 2 000 PLN

Praca w warsztacie ślusarskim
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Kraków (małopolskie)

INSTALATOR - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu PO WER
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Sierosławice (lubuskie)

MENEDŻER - od 1 750 PLN

Wspieranie działań fundacji.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Kraków (małopolskie)

CIEŚLA-ZBROJARZ - od 1 250 PLN

montowanie siatek i szkieletów zbrojeniowych ze stali zgodnie z dokumentacją techniczną, montaż i demontaż szalunków systemowych oraz przygotowywanie konstrukcji deskowań
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ORGANIZATOR IMPREZ SPORTOWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5 T. - od 2 000 PLN

Przewóz załadunków, wypełnianie dokumentów OMR, kontakt z klientem, wyjazdy za granice.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Kościelisko (małopolskie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW ELEKTROINSTALACYJNYCH, PAKOWANIE WYSYŁEK, DBANIE O POZIOM STANÓW MAGAZYNOWYCH.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - 997,4 PLN

czynności wykonywane w procesie produkcyjnym związane z ptrzetwarzaniem warzyw i owoców
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Kościan (wielkopolskie)

SZWACZKA RĘCZNA - 997,4 PLN

szwaczka ręczna
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

REFERENT - 997,4 PLN

analiza struktury organizacyjnejpoznanie zasad przechowywania dokumentówwydawanie i aktualizowanie legitymacjiprowadzenie obsługi kancelaryjnejprzyjmowanie i opisywanie fakturprowadzenie ewidencji pracownikówprowadzenie zbioru aktów prawnych
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Lipno (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 4 000 - 4 500 PLN

Prowadzenie pojazdy ciężarowego.
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Siedlnica (lubuskie)

PILARZ - FORMATYZER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2015-07-13 - Zwoleń (mazowieckie)

STAŻ/PO WER/- SPRZEDAWCA - KASJER - 997,4 PLN

sprzedaż towru
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Wawrów (lubuskie)