Praca KELNER Kudowa-Zdrój Rutkowski Ltd sp. z o.o.

T.Kościuszki 180, 57-350 Kudowa-Zdrój, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Wydawanie posiłków,wymiana obrusów,sprzątanie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie godzinowe 8 zł/na godz

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kudowa-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kudowa-Zdrój

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 8 PLN

Nazwa pracodawcy: Rutkowski Ltd sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Warszawska 4/9, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 4/9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT C+E - od 5 500 PLN

przewozy towarów zestawem pojazdów (samochód + naczepa) na trasie Polska-Francja, Włochy
"SAD-TRANS JACEK I KRZYSZTOF SADOWSCY"SPÓŁKA JAWNA - 2016-05-05 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości
SEALAND TRAVEL AND LOCATIONS SP. Z O.O. TRYGORT - 2016-03-01 - Trygort (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Obsługa klientów na sali. Lokal czynny obecnie w weekendy w godz. 8:00-16:00. Kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie.
Kompleks Usługowo-Gastronomiczny Tłocznia "Zbijar" Zbigniew Mikołajek, MZ BOSS Meble Stylowe - 2016-12-21 - Przybradz (małopolskie)

KELNER - od 1 200 PLN

OBSŁUGA KLIENTÓW BARU, KASY FISKALNEJ, KOMPUTERA, KSIĄZECZKA ZDROWIA
MAI LINH SP. Z O.O. - 2017-02-17 - Lublin (lubelskie)

KELNER - 10 - 11 PLN

obsługa klientów itp.
kontakt przez OHP - 2016-02-17 - Nowa Dęba (podkarpackie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

- wykonywanie wykopów - obsługa maszyny - wykonywanie prac załadunkowo/rozładunkowych
Firma Usługowa Monika Nowak - 2016-09-30 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

POZOSTAŁE KOSMETYCZKI I POKREWNI - 997,4 PLN

w/g harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Radków (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Zamawianie podawanie posiłków,napoi,obsługa bufetu.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Twardogóra (dolnośląskie)

Obsługa gości
Foelsch & Fanselow Mazury Sp. z o.o. - 2016-03-15 - Jędrychowo (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 2 200 PLN

Obsługa gości hotelowych w punktach gastronomicznych hotelu (restauracja-głównie obsługa śniadań).
DEPORIUM INC Sp. z o.o. - 2017-05-11 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Chmielno (pomorskie)

KELNER - od 12 PLN

serwowanie posiłków, dbanie o czystość restauracji
Fundusz Wczasów Pracowniczych Sp.w Warszawie D.W. BOŻENA - 2016-09-01 - Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Obsługa klienta, obsługa za barem, sprzątanie na sali, polerowanie szkieł i sztućców
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Nowy Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

Obsługa klienta na sali w pizzerii.
PPHU Dariusz Niciński - 2015-12-03 - Kutno (łódzkie)

TECHNOLOG- KIEROWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Nadzór i kontrola procesów produkcyjnych, prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjno technologicznej, monitorowanie i nadzór prawidłowego funkcjonowania systemów jakości, przygotowanie i kontrola dokumentacji związanej z systemem HACCAPWYMAGANIA:Wykształcenie wyższe techniczne: technologia żywności lub pokrewne, umiejętność kierowania grupą, doświadczenie w pracy na stanowisku technologa lub kierownika produkcji, wysoki stopień samodzielności i odpowiedzialności, wysokie umiejętności analityczne i organizacyjne, znajomość zagadnień HACCP, BRC,IFS.Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Doral Sp.j. z siedzibą w Kłodzku, ul. Półwiejska 8 zgodnie z ustawa z dnia 8 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U z 2014 r. poz.1182, 1662)
DORAL SPÓŁKA JAWNA PIOTR CHMIELEWSKI, ROBERT KALINOWSKI, JERZY SIERAKOWSKI - 2016-04-18 - Kłodzko (dolnośląskie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Łochów (mazowieckie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

KELNER - do 2 080 PLN

obsługa klientów
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE ROBOTOP ANNA GREJMAN - 2017-04-28 - Gdańsk (pomorskie)

KELNER - od 13 PLN

praca za barem, zbieranie i mycie szkła, prace porządkowe, podawanie posiłków.
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Tarnowskie Góry (śląskie)

praca jako kelner
MEDSALUS Sp. z o.o. Sp.K. - 2016-09-19 - Poznań (wielkopolskie)

Obsługa gości na sali
"AMD" Spółka z o.o. - 2016-07-29 - Rukławki (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

obsługa urządzenia - ploter frezujący, wycinanie, frezowanie
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Poznań (wielkopolskie)

KELNER - od 8,5 EUR

Praca w lokalu gastronomicznym w parku rozrywki.Jedzenie połączone z rozrywką, teatrem, animacjami i pokazami (Dinnershow).
Die Künstlerische Holzgestaltung Bergmann - 2016-07-05 - Niemcy (Niemcy)

kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Niedrzwica Kościelna (lubelskie)

MANIKIURZYSTKA - STYLISTKA PAZNOKCI - od 1 850 PLN

umiejętność zdobienia paznokci, nakładanie żelu, przyklejanie tipsów
"CE-KA" Krzebit Cezary - 2016-11-17 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

sporządzanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Międzylesie (dolnośląskie)