Praca KELNER Krotoszyce Przedsiębiorstwo Transportowo Budowlane Sp. z o.o

Miejsce pracy:
59-223 Krotoszyce, powiat: legnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: obsługa gości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krotoszyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krotoszyce

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 24.04.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność pracy w zespole, uprzejmość, min. 1 rok pracy w zespole, wysoka kultura osobista

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Transportowo Budowlane Sp. z o.o

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

al. Miła 18, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
świadectwo ukończenia zasadniczej szkoły zawodowej

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: złotoryjski

Gmina pracodawcy: Złotoryja

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotoryja

Ulica pracodawcy: al. Miła

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: Karta pracodawcy I-61

Nazwisko osoby zgłaszającej: Ewa Spychała

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*