Praca KELNER Krasnobród BARWY ROZTOCZA Elżbieta Hubala

Wczasowa 38, 22-440 Krasnobród, powiat: zamojski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Obsługa gości.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krasnobród

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zamojski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krasnobród

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: dobra organizacja pracy

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: komunikatywność

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Chęć do pracy.

Nazwa pracodawcy: BARWY ROZTOCZA Elżbieta Hubala

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: zamojski

Gmina pracodawcy: Krasnobród

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krasnobród

Ulica pracodawcy: Wczasowa

Numer budynku pracodawcy: 38

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.04.2016