Praca KELNER Koniaczów kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Koniaczów, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koniaczów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jarosławski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 31.03.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Słowackiego 2, 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: jarosławski

Gmina pracodawcy: Jarosław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jarosław

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: Restauracja.katering

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MECHANIK - od 2 500 PLN

naprawa silników oraz zespołów i układów mechanicznych w samochodach osobowych
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Kraków (małopolskie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

wg planu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Reducin (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż towarów.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Rymanów (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

transport mięsa i wędlin
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Ciechanów (mazowieckie)

MONTARZYSTA MEBLI NA WYMIAR - od 1 850 PLN

btransport elementów meblowych, składanie i montaz mebli w gotowy wyrób
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

CUKIERNIK - STANOWISKO I - od 1 850 PLN

Produkcja wyrobów cukierniczych.
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Częstochowa (śląskie)

NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ I PRZEDSZKOLNEJ - 997,4 PLN

realizacja zadań wychowawczych; organizacja uroczystości; dbałość o warsztat pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Mściów (świętokrzyskie)

POMOCNIK DEKARZA - 997,4 PLN

pomoc w wykonywaniu pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Wąsosz (dolnośląskie)

MONTER INSTALACJI BUDOWLANYCH - od 500 PLN

praca w firmie budowlanej, instalacje co, prąd, woda
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Bytom (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z rodzajami materiałów do wykonywania reklam i technologią ich wykonywania.2. Nauka obsługi plotera3. Aplikacje folii samoprzylepnych.4. Oklejanie samochodów.5. Oklejanie witryn sklepowych.6. Montaż reklam.7. Nauka wykonywania kasetonów świetlnych8. Obsługa grawertonu.9. Obsługa urządzenia do wykonywania nadruku na kubkach.10. Poznanie technologii termosublimacji.11. Wykonywanie reklam na odzieży metodą termotransferu.12. Obsługa gilotyny.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Kartuzy (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

staż firmie usługowej
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Ustroń (śląskie)

MECHANIK - KIEROWCA - od 1 900 PLN

przewożenie towarów, obsługa komputera do diagnostyki awarii
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Serby (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Skowronki (mazowieckie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

Tworzenie rysunków technicznych w programach typu Cad, tworzenie opisów technicznych do projektów, tworzenie zestawień materiałowych, telefoniczna i stacjonarna obsługa klienta, udzielanie porad przede wszystkim z zakresu prawa budowlanego oraz warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie oraz innych przepisów budowlanych. Wymagania: inżynier/ student ostatniego roku studiów niestacjonarnych kierunek budownictwo, znajomość programów typu Cad i pakietu Office, wysoka komunikatywność, bardzo dobra znajomość przepisów budowlanych.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Wejherowo (pomorskie)

RECEPCJONISTA - od 1 900 PLN

prowadzenie recepcji toru, sprzedaz biletów oraz artykułów z bistro, dbanie porządek w recepcji oraz części socjalnej,
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Piła (wielkopolskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

s
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Rzeszów (podkarpackie)

SORTOWACZ - 997,4 PLN

wg.programu
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK PLACOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Kikół (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmownie towaru, układanie i oznakowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Sianów (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK TECHNICZNY - 997,4 PLN

wykonywanie prac remontowo modernizacyjnych, utrzymywanie w czystości terenów zieleni
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Kluczbork (opolskie)

POZOSTALI ROBOTNICY BUDOWLANI ROBÓT STANU SUROWEGO I POKREWNI GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 850 PLN

- prace montażowe- prace rozbiurkowe- prace remontowo-budowlane
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Chmielno (pomorskie)

Sprzedaż produktu, doradztwo w zakresie posiadanych asortymentów, pomiar i wyceny u klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Nowy Sącz (małopolskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 18 PLN

Reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami z Chin, budowanie i utrzymanie długofalowej współpracy i relacji z klientami z Chin
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Mroków (mazowieckie)

POMOCNIK BUDOWLANY/MONTAŻYSTA - od 2 000 PLN

Montaż drzwi, układanie podłóg (drewiane, panele).
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Kraków (małopolskie)

wykonywanie prac porządkowych zapewniających utrzymanie czystości, pomaganie mieszkańcom przy posiłkach
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Rzeszów (podkarpackie)

ASYSTENT DO SPRAW TECHNICZNYCH (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 1 850 PLN

pomoc przy wykonywaniu dokumentacji technicznej
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Tarnów (małopolskie)