Praca KELNER/KELNERKA Sieradz B&M Szpendowscy s.c.

Oksińskiego 4, 98-200 Sieradz, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER/KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sieradz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sieradzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sieradz

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: B&M Szpendowscy s.c.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: sieradzki

Gmina pracodawcy: Sieradz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sieradz

Ulica pracodawcy: Oksińskiego

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

Naprawa i wymiana opon samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Sieradz (łódzkie)

KELNER/KELNERKA - od 1 850 PLN

obsługa gości w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Tleń (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich produktówpozyskiwanie nowych klientówbudowanie efektywnych i długotrwałych relacji handlowych z klientamireprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmyrealizowanie dostaw towaru do klientówobsługa kasy fiskalnej
ANROL SP. z o.o. - 2016-10-31 - Sieradz (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie towaru i sprzedaż, zamawianie towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Biskupice (łódzkie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Sprzedaz usług telekomunikacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Sieradz (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art. spożywcych oraz mięsa i wędlin, układanie towarów na półkach, obsługa klienta, zaopatrzenie sklep w towary
P.H.U. JANDEX Eleonora Słowińska-Gronert - 2016-08-26 - Błaszki (łódzkie)

KELNER/KELNERKA - 500 - 1 000 PLN

obsługa imprez zamkniętych
MARILYN PUB AGNIESZKA WIŚNIEWSKA - 2015-11-10 - Głogów (dolnośląskie)

KELNER/ KELNERKA - od 1 850 PLN

Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku, książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
d/b GASTRO Restauracje-Catering Dorota Bernadzik - 2016-07-07 - Racibórz (śląskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

lakierowanie elementów
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Bukowiec (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Kamionka (łódzkie)

KELNER / KELNERKA - 8 - 12 PLN

-Praca wg grafiku - lokal czynny w godzinach 10:00-23:00,-Wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji: 8-12 zł zł netto / 1h - do uzgodnienia z pracodawcą.- Kontakt telefoniczny: 537-373-333.
Wypoczynek i Rekreacja "Jeziorna Osada" Gnojewo nad Jeziorem Spółka Cywilna - 2016-11-02 - Gnojewo (pomorskie)

Przygotowanie sali restauracyjnej, obsługa gości restauracyjnych, wesel, bankietów, obsługa kasy fiskalnej.
Park Sp. z o.o. - 2016-07-22 - Zamość (lubelskie)

PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ - od 1 850 PLN

Mycie pojazdów osobowych i cięzarowych
Auto-Komplex Radosław Kiciński - 2016-06-09 - Sieradz (łódzkie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 900 PLN

Sprzedaż paliw, dokumentowanie ich obrotu, przyjmowanie dostaw, dbanie o czystość stacji, informowanie klientów o ofercie sprzedażowej, wystawianie faktur.
Handel Artykułami Przemysłowymi i Produktami Naftowymi Sokolak Maciej - 2016-02-08 - Złoczew (łódzkie)

POMOCNIK MURARZA - od 1 850 PLN

prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Grabowiec (łódzkie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Pomoc na kuchni
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Sieradz (łódzkie)

STOLARZ - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń i maszyn stosowanych do obróbki drewna
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kołdów (łódzkie)

Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kleintem biznesowym, sprzedaż pojazdów ciężarowych, obsługa leasingowa i kredytowa
KĘDZIA ŁUKASZ - DORADZTWO TECHNICZNE I MARKETINGOWE - 2016-09-29 - Sieradz (łódzkie)

SPEDYTOR - 1 850 - 2 500 PLN

Pozyskiwanie klienta, wyznaczanie tras kierowcom, wystawianie faktur
FHU DZWONECZEK Joanna Zubrzycka - 2016-03-23 - Baszków (łódzkie)

Sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Warta (łódzkie)

KELNER/ KELNERKA - od 15,29 PLN

Organizacja i obsługa imprez okolicznościowych.
Sala Bankietowa Ollimp - Agnieszak Gorzelak - 2016-04-18 - Juszkowo (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH/MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Obsługa biura, prace magazynowe
Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja - 2016-03-31 - Złoczew (łódzkie)

POMOC HYDRAULIKA - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze przy montażu instalacji sanitarnych i wodno-kanalizacyjnych wewnątrz i na zewnątrz budynków
Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja - 2016-07-26 - Złoczew (łódzkie)

PRAKTYKANT NA STANOWISKU DO SPRAW REFUNDACJI - nieodpłatny

- koordynowanie, nadzór i kontrola prawidłowego przebiegu realizacji refundacji,- prowadzenie (gromadzenie, kompletowanie) dokumentacji związanej z refundacjami,- nadzór merytoryczny nad prawidłowym stosowaniem przepisów refundacyjnych, w zakresie zasad obiegu dokumentacji, ze szczególnym uwzględnieniem: prawidłowości, terminowości i kompletności dokumentów,- stała współpraca i kontakt z pracodawcami i kadrą ŁWK OHP.
ŁÓDZKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY - 2016-03-09 - Sieradz (łódzkie)

MONTER ELEKTRONIKI SAMOCHODOWEJ - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż - montaż radiotelefonów, radioodtwarzaczy, naprawa instalacji CB w pojazdach
TACHO&CBSERWIS ŁUKASZ NICIEJEWSKI - 2016-04-07 - Sieradz (łódzkie)

KELNER/KELNERKA - od 8,18 PLN

obsługa klienta,dbanie o czystość na sali,zbieranie zamówień
kontakt przez OHP - 2016-01-13 - Przeworsk (podkarpackie)

Obsługa klienta, podawanie potraw.
B.W.B. SP. ZO.O. - 2016-01-12 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 950 PLN

Prowadzenie samochodu ciężarowego
"TRANS-MIX"S.C.HIERONIM ŁAKOMIAK ANDRZEJ ŁAKOMIAK - 2016-02-19 - Wrząca (łódzkie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO W KL. I-III GIMNAZJUM - od 24 PLN

Realizacja podstawy programowej z języka polskiego w gimnazjum
Niepubliczne Gimnazjum SPIRRIO w Rossoszycy - 2016-08-08 - Rossoszyca (łódzkie)

Sprzedaż art. spozywczo - monopolowych
DHAKA FOOD SERVICE MD. RUBEL HOSSAIN - 2016-03-15 - Sieradz (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed