Praca KELNER/KELNERKA Leszno Stół Rawicki Wiesław Chudy

Aleje Konstytucji 3 Maja 12, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 12 - 15 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: KELNER/KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leszno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Leszno

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Leszno

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 12 - 15 PLN/godz

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: obsługa kasy fiskalnej

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie mile widziane

Nazwa pracodawcy: Stół Rawicki Wiesław Chudy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Adres pracodawcy:
64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Leszno

Gmina pracodawcy: Leszno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leszno

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.08.2016