Praca KELNER/KA (STAŻ) Szklarska Poręba kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Szklarska Poręba, powiat: jeleniogórski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER/KA (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szklarska Poręba

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jeleniogórski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Podstawowa znajomość jezyka angielskiego.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Podchorążych 15, 58-508 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Jelenia Góra

Gmina pracodawcy: Jelenia Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jelenia Góra

Ulica pracodawcy: Podchorążych

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: Hotel, restauracja

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

odkurzanie, mycie podłóg, czyszczenie biurek, wyrzucanie śmieci, mycie naczyn kuchennych, mycie okien, czyszczenie toalet
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Źródła (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI - od 5 600 PLN

Przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych, codzienny kontakt z klientem obcojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 500 PLN

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:- realizowanie założonych celów marketingowych oraz promowanie usług firmy - realizowanie projektów marketingowych, - poszukiwanie i ocenianie potencjalu rynków Ukrainy oraz Rosji,- prowadzenie analiz i badań rynku,- współpraca z pracownikami firmy w języku ukraińskim oraz rosyjskim. - znajomośc języków warunek koniecny3/4 etatu
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

prace biurowe ( redagowanie prostych pism, przepisywanie pism na komputerze, obsługa urządzeń biurowych)- pomoc w organizowaniu uroczystości okolicznościowych,- pomoc przy archiwizacji dokumentów,- wysyłanie i przyjmowanie korespondencji-pomoc przy zaopatrzeniu logistycznym-dbałość o czystosć i porządek na stanowisku
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Mysłowice (śląskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - od 1 750 PLN

Naprawa komputerów, laptopów, kserokopiarek, drukarek. Regeneracja tonerów. Dojazd do klienta w celu naprawy urządzenia.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Piła (wielkopolskie)

TECHNIK MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ - ASYSTENT TECHNICZNY - od 2 000 PLN

naprawa i utrzymywanie maszyn budowlanych i ogrodniczych,wykształcenie techniczne,doświadczenie i wiedza w zakresie maszyn budowlanych i ogrodniczych,obsługa komputera,profil IIrej. przed 29.02.2016
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Kalisz (mazowieckie)

POMOC MASARSKA - od 1 750 PLN

Produkcja wyrobów garmażeryjnych
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

TECHNIK MASAŻYSTA - 997,4 PLN

Wykonywanie zabiegów masażu klasycznego. Dokonywanie wspisów w dokumentacji medycznej zbiorczej i indywidualnej. Rejestrowanie pacjentów ZRL. Udzielanie instruktażu pacjentom.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Płock (mazowieckie)

GRAFIK KOMPUTEROWY MULTIMEDIÓW - od 1 850 PLN

projektowanie graficzne
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 900 PLN

Osoba odpowiedzialna za pozyskanie nowych kontahentów w szególności firm zarejestrowanych w Polsce z kapitałem zagranicznym (rosyjskim, ukraińskim, duńskim). Wykształcenie średnie ogólnokształcące. Doświadczenie zawodowe 2 lata na w/w stanowisku. Biegła znajomość w mowie i w piśmie języka angielskiego, rosyjskiego, ukraińskiego.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Ząbki (mazowieckie)

REFERENT (STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Nauka wprowadzania dokumentów do bazy danych urzędu i inne
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Koszalin (zachodniopomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNO-BIUROWA - 997,4 PLN

-wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych związanych z prowadzeniem schroniska dla bezdomnych mężczyzn -pomoc w pracy socjalnej na rzecz bezdomnych mężczyzn przebywających w ośrodku -wykonywanie innych zadań zleconych przez opiekuna stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Wodzisław Śląski (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Nowy Staw (pomorskie)

MONTER-SPAWACZ - od 1 850 PLN

Montaż instalacji oraz spawanie rur i konstrukcji stalowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-09 - Wodzisław Śląski (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Zbiór owoców , pielenie truskawek, cięcie drzew, zbiór i cięcie malin, sortowanie truskawek
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Kurczowa Wieś (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

HOTELARZ - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Międzybrodzie Bialskie (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż, układanie towaru, obsługa kasy
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Świniary Stare (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ (S) - 997,4 PLN

Bieżące utrzymanie biura, obsługa korespondencji, obsługa sekretariatu, odbieranie telefonów, obsługa klientów, inne prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Tarnów (małopolskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

MONTER - ELEKTRYK - od 950 PLN

montaż instalacji elektrycznej, montaż, puszek oraz osprzętu, montaż oświetleń,
kontakt przez PUP - 2016-08-20 - Zielonka (mazowieckie)

PIELĘGNIARKA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Limanowa (małopolskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

MONTER WYROBÓW JUBILERSKICH - od 1 850 PLN

wykańczanie i konfekcjonowanie wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Rawicz (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

Pomocnicze prace kuchenne, obieranie ziemniaków, zmywanie naczyć, sprzątanie, smażenie mięsa, gotowanie dań pod kierwnictwm kucharza. Praca w różnych godzinach w przedziale 10-21.00 ok 140 godzin w miesiącu praca od poniedziałku do piątku. Oferta w sali: G Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów z pracodawcą: telefonicznyOferta w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Wrocław (dolnośląskie)

MONTER INSTALACJI CO I WODNO-KANALIZACYJNEJ - od 1 850 PLN

Montaż instalacji CO i wodno-kanalizacyjnej.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Czyżowice (śląskie)

ANALITYK BIZNESOWY, MŁODSZY MENEDŻER - od 10 500 PLN

Koordynowanie zmian procesowych oraz zmian IT w obszarze ryzyka rynkowego; analiza przypadków biznesowych oraz proponowanie rozwiązań; wsparcie obszaru IT w projektowaniu rozwiązań technicznych i ich wprowadzanie; projektowanie i wdrażanie procesów biznesowych, które skutecznie uzupełniają opracowane technologie;wsparcie IT i biznesu w opracowywaniu testów i ich kryteriów; wspieranie uczestników testów
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Zabierzów (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 500 PLN

Zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami z Uzbekustanu, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Piaseczno (mazowieckie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze przy wykończeniach budynków mieszkalnych.
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Kosewo (wielkopolskie)