Praca KELNER/KA Olszówka FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA DZIERAN HIERONIM

Miejsce pracy:
62-731 Olszówka 2b, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa bezpośrednia klienta, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, utrzymanie porządku w miejscu pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olszówka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: turecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Przykona

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA DZIERAN HIERONIM

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: turecki

Gmina pracodawcy: Przykona

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olszówka

Numer budynku pracodawcy: 2b

Profil działalności pracodawcy: Gastronomia, hotel, restauracja

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER/KA - od 2 100 PLN

jw.
Dom Emeryta Wojskowego - 2016-11-29 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 925 PLN

Prace przy komputerze, wykonywanie prac biurowych, tłmaczenia- język polsko-ukraiński, odbieranie połączeń telefonicznych wraz z rozmową i kierowanie osób do odpowiednich organów w języku polskim i ukraińskim
BGH.WORK SP. Z O.O. - 2016-06-24 - Turek (wielkopolskie)

DYREKTOR ŻŁOBKA - od 1 850 PLN

Kierowanie zespołem pracowników żłobka
DOMOWY ŻŁOBEK NA MUCHLINIE AGNIESZKA ARENT MARCZEWSKA - 2016-06-15 - Turek (wielkopolskie)

KELNER/KA - 11,6 - 13 PLN

zgodny z oferowanym stanowiskiem, wymagane wykształcenie min. zawodowe,doświadczenie zawodowe mile widziane, książeczka sanepidu. Praca w godz. 12-22
F.H.U. "BEATA" S.C. - 2016-05-16 - Mysłowice (śląskie)

SPRZEDAWCA NA STOISKU MIĘSO-WĘDLINY - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów, kontrola stanów magazynowych, zamawianie towaru, współpraca z dostawcami
ZAKŁAD MIĘSNY "SMOLIŃSKI" ZBIGNIEW SMOLIŃSKI I WSPÓLNICY SP. JAWNA - 2016-08-29 - Długa Wieś (wielkopolskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

ORGANIZACJA TRANSPORTU
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Turek (wielkopolskie)

KELNER/-KA - do 1 000 PLN

obsługa wesel - wydawanie posiłków klientom, przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej
EDEN Paweł Bielecki - 2016-03-22 - Ławki (lubelskie)

MONTER WYROBÓW Z DREWNA - 997,4 PLN

nauka montażu drzwi, paneli, podłogi drewnanej, obróbki drzwi, wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego dotyczących danego stanowiska pracy, przestrzeganie zasad bhp i ppoż.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Turek (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaz towaru, ekspozycja towaru, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala kart płatniczych, dbanie o porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Turek (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 925 PLN

projektowanie mebli
P.P.H.U. DRAWER - KAZIMIERZ ZAREMBA - 2016-09-26 - Turek (wielkopolskie)

OGRODNIK-MONTER SYSTEMÓW NAWADNIAJĄCYCH - od 1 850 PLN

montaż systemów nawadniających, ocena zdrowotności roślin ozdobnych, zabiegi związane z formowaniem roślin ozdobnych
P.P.H.U. ZIELONYM DO GÓRY - DOROTA KOWALSKA - 2016-01-07 - Turek (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie elementów stalowych metodą MAG
SCHADE STAL POLSKA SP. Z O.O. - 2016-05-25 - Turek (wielkopolskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

Pakowanie rajstop
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Turek (wielkopolskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 2 000 PLN

prace rozbiorowe, wykrawalnicze- mięso surowe, pakowanie, konfekcja mięsa, prace załadunkowo-rozładunkowe, prace porządkowe, mycie dezynfekcja zakładu
AVALON FOODS SP. Z O.O. - 2015-12-02 - Korytków (wielkopolskie)

KELNER/KA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów - wydawanie posiłków
FIRMA GASTRONOMICZNA "PATIO" Teresa Jasiak - 2016-04-04 - Kłobuck (śląskie)

KELNER/KA - do 10 PLN

obsługa imprez okolicznościowych
kontakt przez OHP - 2016-10-20 - Ruda Śląska (śląskie)

KELNER/KA - 7 - 8 PLN

Obsługa klienta.
Hektor- s.c - 2016-04-29 - Sopot (pomorskie)

przygotowanie towarów do sprzedazy, przygotowanie stanowiska pracy, eksponowanie towaru na urządzeniach sprzedażowych, uzupełnianie asortymentu sprzedawanych towarów, bezposrednia obsluga nabywcy, dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy, inkasowanie należności za sprzedany towar, wykonywanie innych poleceń przełozonego zgodnych ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Psary (wielkopolskie)

POMOCNIK MONTERA - od 1 850 PLN

montaż stelaży namiotów i parasoli
AB VISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-07-28 - Turek (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

Nabijanie obuwia na kopyto, drasanie cholewek
SOLLO PLUS Z. KAŁUŻNY & I. KAŁUŻNA SPÓŁKA CYWILNA - 2016-04-08 - Turek (wielkopolskie)

MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH - od 1 850 PLN

montaż i demontaż izolacji na obiektach przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Tuliszków (wielkopolskie)

KELNER/KA - do 2 000 PLN

Obsługa gości restauracji, organizacja cateringu (obsługa)
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Osówiec (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ŻWIROWNI - od 2 775 PLN

Obsługa maszyn sortujących
NOWBUD SPÓŁKA Z O.O. - 2016-10-13 - Dzierżązna (wielkopolskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - od 1 850 PLN

praca przy produkcji elementów plastikowych
PRZEDSIĘBIORSTWO PROD. - HANDL. - MARIAN KWIATKOWSKI - 2016-01-20 - Dobra (wielkopolskie)

TELEMARKETER/KA - od 5,39 PLN

telefoniczna rozmowa z potencjalnym klientem, umawianie na spotkania
CALL WORK SP. Z O.O. - 2016-01-20 - Turek (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

szycie prostych i złożonych elementów
MIRANDA SPÓŁKA Z O.O. - 2016-09-21 - Turek (wielkopolskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 1 850 PLN

cięcie, wiercenie, szlifowanie, spawanie oraz malowanie elementów metalowych
BOX-PACK MIROSŁAW OLAS - 2016-08-31 - Dzierżązna (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Obsługa magazynu, wydawanie towaru, bieżące dostawy mięsa na produkcję
OFKASHER SP. Z O.O. - 2016-09-22 - Smolina (wielkopolskie)

NAKŁADACZ PRZĘDZY - od 1 850 PLN

prace pomocnicze przy obsłudze maszyn dziewiarskich
MIRANDA SPÓŁKA Z O.O. - 2016-10-21 - Turek (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane
RENOMEX Tomasz Jasiakiewicz - 2016-11-04 - Kaczki Średnie (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed