Praca KELNER / KA Międzygórze Centrum Usług Turystycznych Podróże Marzeń Barbara Jaśnikowska - właściciel

Stanowisko: KELNER / KA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Nakrywanie stołów, mycie naczyń, sztućców po posiłkach, zamiatanie sali, mycie sali konsumpcyjnej, serwowanie potraw i napojów.

Data publikacji: 2016-03-10

Lokalizacja: Międzygórze (dolnośląskie)

Pracodawca: Centrum Usług Turystycznych Podróże Marzeń Barbara Jaśnikowska - właściciel

Sanatoryjna, 57-500 Międzygórze, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Nakrywanie stołów, mycie naczyń, sztućców po posiłkach, zamiatanie sali, mycie sali konsumpcyjnej, serwowanie potraw i napojów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER / KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Międzygórze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bystrzyca Kłodzka

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0: angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Nazwa pracodawcy:
Centrum Usług Turystycznych Podróże Marzeń Barbara Jaśnikowska - właściciel

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Profil działalności pracodawcy:
DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI TURYSTYCZNYCH,PILOTÓW I PRZEWODNIKÓW WYCIECZEK;POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TURYSTYKĄ GDZIE INDZIEJ NIE SKLASYFIKOWANA

Nazwisko osoby zgłaszającej: Barbara Jaśnikowska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*