Praca KELNER Jurata PROFILAKTYCZNY DOM ZDROWIA

Wojska Polskiego 8, 84-141 Jurata, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
stołówka, przygotowywanie ok. 100 śniadań, obiadów, kolacji

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jurata

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jastarnia

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
- mile widziane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku

Nazwa pracodawcy: PROFILAKTYCZNY DOM ZDROWIA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Jastarnia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jurata

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: DZIAŁALNOŚĆ FIZJOTERAPEUTYCZNAośrodka

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*