Praca KELNER Jastrowie kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Jastrowie, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jastrowie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotowski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 08.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, gastronomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Kolejowa 11, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: złotowski

Gmina pracodawcy: Złotów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotów

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - 997,4 PLN

- produkcja betonowej podmórówki- produkcja wyrobów z betonu
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Olek (kujawsko-pomorskie)

REFERENT STAŻ - 997,4 PLN

obsługa komputera, obsługa kancelarii Ośrodka, archiwizacja dokumentów, prowadzenie rejestru, opracowywanie dokumentów i korespondencji,
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

KOORDYNATOR TRANSPORTU I MONTAŻU REKLAM - 14 - 23 PLN

Analiza i kontrola dokumentacji oraz zapewnienie informacji technicznych dla celów wykonania prac, planowanie, realizacja, rozliczenie projektów związanych z transportem i montażem produktów dla Klienta na terenie całej polski, kierowanie oraz wsparcie merytoryczne dla podległych ekip, współpraca z innymi działami w zakresie wykonywanych zadań
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Siedlce (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe, doświadczenie mile widziane
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Sierpc (mazowieckie)

POMOCNIK MONTERA - 2 200 - 3 000 PLN

Montaż konstrukcji stalowych, oczyszczanie, usuwanie niezgodności spawalniczych.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Paczków (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Składanie służbowych wizyt u rolników, przedstawianie oferty firmy, skuteczne zbieranie zamówień na terenie powiatu zgierskiego.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Brzeziny (łódzkie)

KASJER- SPRZEDAWCA (K/M) - od 2 400 PLN

Jw.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

Pomoc przy prowadzeniu zadań na stanowisku ds. inwestycji, uczestnictwo i pomoc w przygotowaniu wniosków, uczestnictwo w przygotowaniu projektów i procesów z zakresu zamówień publicznych w urzędzie, uczestnictwo w przygotowaniu sprawozdawczości dotyczącej zamówień publicznych.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Karczmiska Pierwsze (lubelskie)

EKSPEDIENT W PUNKCIE USŁUGOWYM - od 1 850 PLN

sporządzanie rachunków i faktur, udzielanie klientom informacji i wyjaśnień o zakresie świadczonych usług i ich cechach, wydawanie klientom towarów po wykonaniu usługi, wycena świadczonych usług, uzgadnianie z klientami zakresu świadczonych usług
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Chojna (zachodniopomorskie)

MONTER SYSTEMÓW NAWADNIAJĄCYCH - od 1 500 PLN

montaż systemów nawadniających Hunter i Orbit, podłączenie rur, rozprowadzanie sieci na terenach zieleni
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Piaseczno (mazowieckie)

SPECJALISTA OBSŁUGI KLIENTA - od 2 500 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Białogard (zachodniopomorskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 1 850 PLN

przygotowanie gabinetu do pracy, asystowanie przy zabiegach, dezynfekcja i sterylizacja narzędzi
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Ropa (małopolskie)

STAŻ - ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

pon- pt 9-17
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Opole (opolskie)

KELNER - od 14 PLN

Obsługa gościa w restauracji a'la carte. Obsługa bankietowa.
Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. - 2017-01-23 - Zegrze (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - do 2 500 PLN

prowadzenie dokumentów księgowych
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Przasnysz (mazowieckie)

KONSERWATOR- ROBOTNIK PLACOWY - od 1 850 PLN

Konserwacja sprzętu i wyposażenia w CEEiW Pałacyk w Muchowie, konserwacja sprzętu w wypożyczalini rowerów, wykonywanie czynności pielęgnacyjnych terenów zielonych i placu wokół obiektu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Jawor (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

zabiegi kosmetyczne, pielęgnacja twarzy i ciała, dezynfekcja narzędzi, pedicure, manicure, henna
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Słubice (lubuskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 3 000 PLN

Brak danych
Klon S.A. - 2016-10-07 - Nowa Święta (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN ROLNICZYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Lotyń (wielkopolskie)

SEKRETARKA W KANCELARII PRAWNEJ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta. Zaznajomienie się z kasą fiskalną i terminalem kart płatniczych. Udział w przyjmowaniu zamówień.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Gorzyce (podkarpackie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

Poznanie asortymentu, sprawdzanie wartości towarów, obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Lublin (lubelskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK DZIAŁU KADR - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 000 PLN

sprzątanie biura, sprzątanie powierzchni sklepu-hurtowni, ustawiczne dbanie o utrzymywanie porządku wokół terenu biura
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Magdalenka (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 950 PLN

PRACE OGÓLNOBUDOWLANE
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Chojnice (pomorskie)

KSIĘGOWY/ A - do 5 000 PLN

prowadzenie ksiąg rachunkowych wraz z rozliczeniem dla celów podatkowych
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Stargard (zachodniopomorskie)