Praca KELNER Elżbiecin LEMAR RLE Leśniak Sp. J.

Miejsce pracy:
28-100 Elżbiecin 33, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: obsługa klientów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Elżbiecin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: buski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Busko-Zdrój

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Nazwa pracodawcy: LEMAR RLE Leśniak Sp. J.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Adres pracodawcy:
32-120 Hebdów 169, powiat: proszowicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: C.V.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: proszowicki

Gmina pracodawcy: Nowe Brzesko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Hebdów

Numer budynku pracodawcy: 169

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż paliwa na stacji paliw

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KASJER SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Obsługa klienta, dbanie o ekspozycję, i porządek na sali sprzedaży. Wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami.
DINO POLSKA SA - 2017-03-16 - Siesławice (świętokrzyskie)

KELNER - 2 000 - 2 200 PLN

Obsługa gości hotelowej restauracji,obsługa bufetów, serwowanie potraw.
GRUPA ŁAPAJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-03-09 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER - od 1 750 PLN

Obsługa klientów.
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA D&S - 2015-10-28 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

KELNER - 997,4 PLN

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Berezka (podkarpackie)

KELNER - 10 - 14 PLN

Obsługa imprez okolicznościowych. Wynagrodzenie ze stawką godzinową
FHPU "BORDEAUX" Bożena Oleksy - 2016-11-02 - Gnojnik (małopolskie)

wg programu stażu - FP 3/3
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Darłowo (zachodniopomorskie)

KELNER - od 2 200 PLN

Obsługa gości
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Nowy Targ (małopolskie)

obsługa gości restauracji indywidualnych i grup, podawanie posiłków, bierzące prace porządkowe
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ALPOL - 2017-02-01 - Wieliczka (małopolskie)

KELNER - do 1 850 PLN

Obsługa śniadań, imprez okolicznościowych, praca w restauracji hotelowej.
Pomorzanin Sp. z o.o. - 2016-08-03 - Gdańsk (pomorskie)

KELNER - od 13 PLN

Wymagane wykształcenie średnie w zawodzie kelner, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego w mowie w stopniu dobrym.znajomość systemu POS. Kontakt z pracodawcą podczas Giełdy Pracy w dniu 09.02.2017 r.,sala 207, godz: 12:00.
LU-TRADE LUCYNA WIECZOREK - 2017-02-01 - Rybnik (śląskie)

ASYSTENT PROTETYKA SŁUCHU - od 2 000 PLN

Obsługa pacjentów/klientów firmy, sprzedaż, wykonywanie badań słuchu, prowadzenie dokumentacji, obsługa kasy fiskalnej.c.v przesyłać na e-maila: u.otczyk (at) audiofon.com.pl
AUDIOFON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - 2016-11-18 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

Obsługa gości restauracji, sprzedaż towarów, serwowanie dań, sprzątanie stolików
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Tarnów (małopolskie)

KELNER - od 2 500 PLN

wykształcenie zawodowe, doświadczenie mile widziane, umiejętność obsługi kelnerskiej gości, wysoka kultura osobista, miła aparycja.Zakres obowiązków: obsługa kelnersko-barmańska gości, serwowanie dań, przyrządzanie i podawanie koktajli, drinków i napojów bezalkoholowych, dbanie o porządek w miejscu pracy.
Wawrzyniak Sp. z o.o. - 2016-08-08 - Perzyce (wielkopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości restauracji
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Nałęczów (lubelskie)

KELNER - od 12,37 PLN

obsługa zaplecza konferencyjnego, witanie i zegnanie gosci hotelowych, transport bagaży, praca w Turznie- Hotel Pałac Romantyczny
P.W. ARPOL RAFAŁ PREDENKIEWICZ - 2016-04-04 - Turzno (kujawsko-pomorskie)

KOSMETYCZKA - od 1 750 PLN

wykonywanie zabiegów SPA, utrzymanie porządku w strefie SPA
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa klienta oraz imprez okolicznościowychmiejsce pracy: Olsztyn ul.Kolejowa 11A i ul.Zientary Malewskiej 2A wynagrodzenie brutto: 12zł/godz.
Firma Gastronomiczna KRYS-STAN s.c. K.K.S. Dziodko - 2016-09-29 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Brak danych
P.W. Dwór Zbożenna Sp. z o.o. - 2017-01-23 - Zbożenna (mazowieckie)

MASARZ-WĘDLINIARZ - od 3 000 PLN

Prace związane z wyrobem wędlin
Masarnia Ryszard Kowalik-Wiejskie Wyroby Domowe - 2016-07-21 - Zborów (świętokrzyskie)

-przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, polerowanie sztućców, szkła itp.;-przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich;-pobieranie potraw i napojów z kuchni oraz ocenianie ich dekoracji i estetyki;-serwowanie potraw i napojów;-zmiana nakryć i obrusów w obecności konsumenta;-inkasowanie należności, rozliczanie z pobranych potraw i napojów oraz dziennego utargu;-opracowywanie karty potraw, propagowanie nowych wyrobów kulinarnych i napojów;-obsługiwanie uczestników przyjęć okolicznościowych z uwzględnieniem obowiązujących zasad nakrywania stołów, rozsadzania gości, pierwszeństwa obsługi itp.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

KELNER - 1 850 - 2 500 PLN

obsługa klientów, wykształcenie min.zawodowe, min. osoby zainteresowane pracą na stanowisku kelner z możliwością przyuczenia; godz pracy 12.00-20.00, 1850 zł+premiakontakt Oberża STARA WINNICA Kołaczkowo602 259 142 starawinnica (at) gmail.com
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "JALUX" Lucjan Jabkowski - 2016-03-24 - Kołaczkowo (kujawsko-pomorskie)

KELNER - 8 - 10 PLN

Obsługa gości w restauracji.
kontakt przez OHP - 2016-06-01 - Kraków (małopolskie)

według stanowiska
Foelsch & Fanselow Mazury Sp. z o.o. - 2017-02-06 - Jędrychowo (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 1 900 PLN

jw.
LIM SP. Z O.O. SP.K - 2016-05-30 - Warszawa (mazowieckie)

Kelner
SZEPTUCHA Adam Iwanicki - 2017-03-10 - Polańczyk (podkarpackie)

Obsługa gości zgodnie ze sztuką kelnerską, przyjmowanie i realizowanie zamówień gości restauracji, przygotowanie lokalu do przyjęcia gości.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Sierpc (mazowieckie)

miła obsługa gości w restauracji, obsługa programu gastro ( szkolenie) obsługa kasy fiskalnej (szkolenie), utrzymanie porządku na barze, znajomość podawanych dań. Praca w godz. 13-21. Kontakt osobisty po uzgodnieniu telefonicznym w godz. 13-18
Restauracja "Anna de Croy" Jarosław Domaradzki - 2016-10-03 - Słupsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA-STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)