Praca KELNER Dymaczewo Nowe Przedsiębiorstwo Handlowo -Produkcyjne "Jeans" Teresa i Jan Szablewscy spółka jawna

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 2 680 PLN

Zakres obowiązków: obsługa kelnerska gości hotelowych, obsługa imprez okolicznościowych

Data publikacji: 2016-10-10

Lokalizacja: Dymaczewo Nowe (wielkopolskie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo -Produkcyjne "Jeans" Teresa i Jan Szablewscy spółka jawna

Pod Topolami 1, 62-050 Dymaczewo Nowe, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa kelnerska gości hotelowych, obsługa imprez okolicznościowych

Forma zatrudnienia: Umowa na czas wyk. określonej pracy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 680 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto/msc.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dymaczewo Nowe

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poznański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mosina

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 680 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Doświadczenie mile widziane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: wysoka kultura osobista

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność pracy w zawodzie kelner, umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo -Produkcyjne "Jeans" Teresa i Jan Szablewscy spółka jawna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: zgłoszenia telefoniczne, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: poznański

Gmina pracodawcy: Mosina

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dymaczewo Nowe

Ulica pracodawcy: Pod Topolami

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*