Praca KELNER Dobiegniew ZESPÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY OŚWIATY*

OBROŃCÓW POKOJU 24, 66-520 Dobiegniew, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Wydawanie posiłków, sprzątanie jadalni, pomieszczeń kuchennych, nakrywanie stołów.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wysokość wynagrodzenia może ulegać zmianie, wszelkie ustalenia z pracodawcą podczas podpisania umowy.

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dobiegniew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dobiegniew

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Aktualne badania sanepidowskie.

Nazwa pracodawcy: ZESPÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY OŚWIATY*

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: strzelecko-drezdenecki

Gmina pracodawcy: Dobiegniew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dobiegniew

Ulica pracodawcy: OBROŃCÓW POKOJU

Numer budynku pracodawcy: 24

Profil działalności pracodawcy: Oświata

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*