Praca FAKTURZYSTKA Lubliniec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: zgodnie z zakresem obowiązków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubliniec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubliniecki

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

Sienkiewicza 22b, 46-200 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: kluczborski

Gmina pracodawcy: Kluczbork

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kluczbork

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 22b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Podobne oferty pracy

BARMAN - KELNER - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Drezdenko (lubuskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

PRACE REMONTOWO-BUDOWLANE, WYBURZANIE I STAWIANIE ŚCIAN DZIAŁOWYCH, WYMIANA STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ, MALOWANIE ŚCIAN, UKŁADANIE GLAZURY
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Opoczno (łódzkie)

DYREKTOR TECHNICZNO-HANDLOWY - od 2 000 PLN

Kontakt z Klientami z branży chemicznej, petrochemicznej, przemysłowej, negocjowanie kontraktów w zakresie konstrukcji i sprzedaży urządzeń przemysłowych (np. turbiny, pompy, tłoczniki, systemy fotowoltaiczne). Obsługa Klientów zagranicznych, zwłaszcza na rynkach wschodnich. Praca w jednozmianowa w godz. 8.00-16.00 w Bielsku-Białej oraz w delegacjach zagranicznych.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Bielsko-Biała (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Bolków (dolnośląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA W STACJI PALIW (Z) - od 2 000 PLN

Kasjer-sprzedawca w stacji paliw (Z)
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Koszyce Małe (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

-pozyskiwanie nowych klientów, prezentacja oferty produktów oraz przygotowywanie i przedstawianie umów dla klienta, negocjacje warunków zawieranych transakcji, dbanie o budowę i utrzymanie więzi z isniejącymii klientami firmy, prowadzenie rozmów handlowych, prowadzenie bazy danych klientów, sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Masłów Drugi (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

prace pomocnicze w kuchni: przygotowanie jarzyn i mięsa do gotowania obiadów, robienie śniadań i podwieczorków, przygotowywanie dań do cateringu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Bibice (małopolskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

obsługa urządzeń i maszyn gastronomicznych, przygotowywanie produktów, otwarcie i zamknięcie kuchni, obsługa programu zarządzającego pracą kuchni oraz restauracyjnego; współudział w przyjmowaniu dostaw, inwentaryzacji dziennej, opisywaniu produktów, audycie jakościowym, pomoc przy kontroli stanu magazynu
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Swarzędz (wielkopolskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Dębowiec (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - do 2 000 PLN

Wykonuje proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków - mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak beton, gips i zaprawa murarska; montaz ptyt GK.[Praca na czas określony] : 15.11.2016-15.01.2018Miejsce pierwszej budowy: Wrocław, ul. Hallera.
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

kontakt telefoniczny z klientem, przygotowanie towaru do wysyłki, obsługa programów komputerowych-handlowych, logistyka-nadawanie przesyłek
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO - od 1 850 PLN

Prowadzenie zajęć z języka niemieckiego
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Lipsko (lubelskie)

POMOC LABORATORYJNA - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem czynności
kontakt przez PUP - 2013-12-06 - Stary Kadłub (mazowieckie)

STAŻ - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pon- pt 9-17
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Opole (opolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Lubicz Górny (kujawsko-pomorskie)

w/g programu
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Urszulin (lubelskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

wg zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Głosków (mazowieckie)

PRACOWNIK POZYCJONOWANIA STRON INTERNETOWYCH - 997,4 PLN

zakres obowiązków: opracowanie tekstów reklamowych promujących marki, produkty i usługę, analiza strony internetowej pod katem widoczności w wyszukiwarce, publikowanie treści promujących w portalach informacyjnych, analiza działań promujących, które już miały miejsce, monitorowanie efektów pracy / pozycjonowanie/ z wykorzystaniem udostępnionych narzędzi, opracowanie strategii promocjo marki, kontakt z klientem w celu omówienia działań i podsumowanie pracy, opracowanie raportów z pracy dla przełożonych i kontrahenta.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Mielec (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

prace porządkowe oraz poprawa stanu infrastruktury drogowej i komunalnej na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Dorohusk (lubelskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie towaru, przechowywanie towaru, wydawanie towaru, sortowanie, paczkowanie towaru, prowadzenie dokumentacji magazynowej, obsługa urządzeń technicznych - terminalu
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Zbęchy-Pole (wielkopolskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Strzałków (łódzkie)

pomoc w kuchi, dostawa gotowych dań do klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

aktywna sprzedaż artykułów szkolnych i biurowych, obsługa komputera, terminala płatniczego i ksero
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Brwinów (mazowieckie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa gości restauracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Muszyna (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 490 PLN

przyjmowanie, wydawanie towaru, obrót magazynowy, dbanie o ład i porządek
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Oborniki (wielkopolskie)

DIAGNOSTA - od 3 500 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Świlcza (podkarpackie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed