Praca KELNER Cisna kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Cisna, powiat: leski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: obsługa klientów pensjonatu i restauracji

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: system wynagradzania godzinowy

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Cisna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: leski

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 PLN

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziana Książeczka Sanepidu

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Krosno

Lewakowskiego 7, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Krosno

Gmina pracodawcy: Krosno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krosno

Ulica pracodawcy: Lewakowskiego

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Krosno

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*