Praca KELNER Busko-Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe Astoria w Busku-Zdroju

Szymona Starkiewicza 19, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: podawanie posiłków.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Pracodawczyni proponuje zatrudnienie na umowę zlecenie. Pracodawczyni została poinformowana, że po analizie zakresu czynności proponowanych na tym stanowisku, powinna być zawarta umowa o pracę.

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Busko-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: buski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Busko-Zdrój

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Sanatorium Uzdrowiskowe Astoria w Busku-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: C.V.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: buski

Gmina pracodawcy: Busko-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Busko-Zdrój

Ulica pracodawcy: Szymona Starkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy: Sanatoryjna obsługa rehabilitacyjna.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*