Praca KELNER Brusy kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Data publikacji: 2016-06-09

Lokalizacja: Brusy (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Brusy, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brusy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chojnicki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: BRAK (150.2016.MK)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Lichnowska 5, 89-620 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: chojnicki

Gmina pracodawcy: Chojnice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chojnice

Ulica pracodawcy: Lichnowska

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy:
handel hurtowy, detaliczny i obwoźny artykułami przemysłowymi, ogólno-spożywczymi i mięsnymi, prowadzenie baru uniwersalnego (małej gastronomii), rozbiór tuszy kurczaka

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.06.2016

Podobne oferty pracy

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

odpowiedzialność za wykonywanie napraw i przeglądów mechanicznych, naprawa pojazdów zgodnie ze zleceniem, wykonywanie usług w zakresie mechaniki pojazdowej zgodnie ze standardami, obsługa komputera diagnostycznego.
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Zabrze (śląskie)

KONSULTANT DS. WSPÓŁPRACY - 997,4 PLN

budowa bazy danych, aktywne pozyskiwanie klientó, sporządzanie dokumentacji handlowej, wyliczanie odsetek za zaległości
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK II STOPNIA WYK. ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH - od 1 855 PLN

opieka nad małymi dziećmi, higiena, zabawy, nauka.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

POKOJOWA - od 2 400 PLN

Utrzymywanie czystości i porządku na terenie Domu Pomocy Społecznej.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Częstochowa (śląskie)

KRAWIEC ODZIEŻY CIĘZKIEJ - do 1 850 PLN

Szycie pod zlecenia indywidualne odzieży ciężkiej (garnitury, marynarki, smokingi).
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Konin (wielkopolskie)

SPECJALISTA WALLNES II - 1 900 - 3 000 PLN

Obsługa Gości Instytutu Kosmetycznego, planowanie zabiegów, obsługa komputera, rozliczenie gosci, sprzedaż kosmetyków
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

Program stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Frampol (lubelskie)

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW TKANINOWYCH - od 2 100 PLN

Kontrola wyrobów gotowych, obsługa procesu reklamacji i jej rozpatrywanie, kontakty z odbiorcami z rynku wschodniego w sprawach dotyczących reklamacji. Praca jednozmianowa w godz. 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku w Mazańcowicach.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Mazańcowice (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI I KONTROLI JAKOŚCI - do 1 850 PLN

Kontrola jakości, produkcja ( montaż ).
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Legnica (dolnośląskie)

OPERATOR ZGRZEWAREK - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Asystent do spraw księgowości
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Zielona Góra (lubuskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 200 PLN

składanie i rozkładanie szalunków w różnych systemach, dbałość o powierzony sprzęt i materiał, prace związane z szalowaniem stropów i ścian
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Piaseczno (mazowieckie)

POWER:SEKRETARKA+ - 997,4 PLN

Staż z PO WER na 5 miesiące dla osób do 30 roku życia BEZ BADAŃ (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone od momentu przystąpienia do projektu)MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW:KOŃSKI KIERAT 14/15GODZ.PR.:8-16, 10-18WYMAGANIA ORGANIZATORA: wykształcenie wyższe, umiejętnośc obsługi urządzeń biurowych, umiejętnośc obsługi komputera, pakietów biurowych, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, komunikatywność
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Zabagnie (małopolskie)

SPRZEDAWCA K/M - od 1 300 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Bronisze (mazowieckie)

REFERENT DS. ZAKUPÓW - STAŻYSTA - 997,4 PLN

WPROWADZANIE DANYCH DO TABEL EXCELL, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW W PROGRAMIE WORD, ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW, OBSŁUGA PROGRAMU SAP
kontakt przez PUP - 2017-05-08 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

segregowanie dokumnetów, gromadzenie, rejestrowanie oraz przetwarzanie informacji, obsługa sprzętu biurowego, przyjmowanie zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Czempiń (wielkopolskie)

ASYSTENT LEKARZA WETERYNARII-UMREFDO30/16/0032 - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

DOSTAWCA POTRAW - od 1 850 PLN

Dostarczanie pizzy, potraw do klientów, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, składanie kartonów do pizzy
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Puławy (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, kontakt z klientem. Praca w godzinach 7.00-15.00
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Szymanowo (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 2 110 PLN

planowanie (wyrywnywanie) czoła detalu, przygotowanie otworów pod nakiełek, nawiercanie prętów.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Kiełczygłów (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY- STAŻ - 997,4 PLN

POZYSKIWANIE KLIENTÓW, ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ, REALIZACJA INDYWIDUALNYCH CELÓW SPRZEDAŻOWYCH ORAZ DZIAŁAŃ MARKETINGOWYCH, OBSŁUGA KLIENTA, SPRZEDAŻ TOWARÓW, PROWADZENIE DOKUMENTACJI SPRZEDAŻOWEJ, WYSTAWIANIE FAKTUR, PRZYGOTOWYWANIE TOWARU DO WYSYŁEK, ODBIÓR WYROBÓW GOTOWYCH, SPRAWDZANIE JAKOŚCI I ILOŚCI Z FAKTURĄ
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

Wybierz miejscowość