Praca KELNER Biała Podlaska IRPOLL Sp. z o.o.

Spółdzielcza 1A, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa konsumenta w zakładach gastronomicznych oraz prowadzenie dokumentacji sprzedaży i rozliczeń kelnerskich, serwowanie pożywienia szybko przygotowywanego i na poczekaniu - fast food

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biała Podlaska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Biała Podlaska

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Biała Podlaska

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 22.06.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie zawodowe w gastronomi fast food

Nazwa pracodawcy: IRPOLL Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Warszawska 19A lok.36, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Biała Podlaska

Gmina pracodawcy: Biała Podlaska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Biała Podlaska

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 19A lok.36

Profil działalności pracodawcy:
Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*