Praca KELNER - BARMAN Złotoryja kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER - BARMAN

Wynagrodzenie: od 875 PLN

Zakres obowiązków: obsługa baru

Data publikacji: 2015-12-09

Lokalizacja: Złotoryja (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 875 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER - BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złotoryja

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotoryjski

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 875 PLN

Data zakończenia pracy: 15.06.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepidowska-posiadanie

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: zrealizowany staż u pracodawcy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

al. Miła 18, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
świadectwo ukończenia zasadniczej szkoły zawodowej, książeczka badań SANEPID

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: złotoryjski

Gmina pracodawcy: Złotoryja

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotoryja

Ulica pracodawcy: al. Miła

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman