Praca KELNER- BARMAN Szklarska Poręba Poczta Polska

58-580 Szklarska Poręba, powiat: jeleniogórski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa kelnerska gości, przygotowanie sali konsumpcyjnej, zastawy stołowej, serwisów kawowych, spotkań okolicznościowych, przestrzeganie procedur HACCP, obsługa maszyn i urzadzeń związanych z wykonywanym zakresem obowiązków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER- BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szklarska Poręba

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jeleniogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szklarska Poręba

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie zawodowe, umiejętności: znajomość zasad profesjonalnej obsługi kelnerskiej, mile widziane posiadanie ksiażeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych. Miejsce pracy: OSSiR Mauritius Szklarska Poręba. Kontakt z pracodawcą poprzez wysłanie CV na e-maila: anna.kresowata (at) wroclaw.poczta-polska.pl

Nazwa pracodawcy: Poczta Polska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv na e-maila: anna.kresowata (at) wroclaw.poczta-polska.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: jeleniogórski

Gmina pracodawcy: Szklarska Poręba

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szklarska Poręba

Profil działalności pracodawcy: Poczta Polska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*