Praca KELNER-BARMAN Suwałki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: kelnerskie

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER-BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Suwałki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Suwałki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Kościuszki 71a, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Suwałki

Gmina pracodawcy: Suwałki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Suwałki

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 71a

Profil działalności pracodawcy: usługi gastronomiczne ,pizzerie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR DTP - 997,4 PLN

Przygotowanie materiałów do produkcji, obsługa systemów laserowych
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Nowy Sącz (małopolskie)

POKOJOWA/WY - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA DO SPRAW RYNKU NIERUCHOMOŚCI - od 30 PLN

Dokonywanie analizy międzynarodowego rynku nieruchomości, tworzenie opisów nieruchomości oraz przygotowanie ich wizualizacji, zdobywanie kontaktów zainteresowanych sprzedażą nieruchomości.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Zakroczym (mazowieckie)

ASYSTENT W DZIALE LABORATORYJNYM - 997,4 PLN

Wykonywanie badań w laboratorium chemicznym.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Bartodzieje
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Szczucin (małopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

ochrona sklepu odzieżowego, kontrola mienia
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Krasnopol (podlaskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Przygotowanie terenu podłoża, usunięcie przeszkadzających betonów,fundamentów, płotów, ziemi. Wykonanie podbudowy pod utwardzenie nawierzchni, układanie kostki brukowej, montaż systemów odwodnień, budowa przepustów, zjazdów, podjazdów. Roboty ogólnobudowlane, roboty porządkowe.
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Drzewica (łódzkie)

KASJER WALUTOWY - do 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTÓW W KANTORZE, UTRZYMYWANIE MIEJSCA PRACY W CZYSTOŚCI, NEGOCJACJE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ LICZENIA PIENIĘDZY, KURS KASJERA WALUTOWEGO, NIEKARALNOŚĆ, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO; PRZED SPOTKANIEM PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;MIEJSCE PRACY: UIL. KU SŁOŃCU, LUBIESZYN;
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

201S SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIURA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu stanowiącym załącznik do umowy o organizację stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Jarocin (wielkopolskie)

ROZBIERACZ/WYKRAWACZ - od 1 750 PLN

Rozbiórka, porcjowanie drobiu
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Kępno (wielkopolskie)

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - od 2 500 PLN

Operatorj linii produkcyjnej (produkcja rdzeni do hamulców samochodowych)
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Myszków (śląskie)

POZOSTALI ŚLUSARZE I POKREWNI - od 12 PLN

Prace związane z obróbką metalu , prasowanie , cięcie , prostowanie, piłowanie (blach, prętów, rur), malowanie , piaskowanie, cięcie oraz tłoczenie na praskach, wycinanie blach za pomocą plazm i laserów
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Tuchomie (pomorskie)

ZBROJARZ - od 15 PLN

Montowanie zbrojenie i umieszczanie zbrojenia w formach na budowie. Praca na terenie całego kraju.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Łódź (łódzkie)

KSIĘGOWY - "REF-30" - do 2 000 PLN

PROWADZENIE KSIĄG I EWIDENCJI PODATKOWYCH, OBSŁUGA PŁACOWA, DO PRZYUCZENIA
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

pasażerski przewóz rzeczy
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Kochanów (dolnośląskie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO - BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Jaworzno (śląskie)

TECHNIK RYBACTWA ŚRÓDLĄDOWEGO - od 15 PLN

- robienie oceny wód śródlądowych i otaczającego je środowiska;- kontrolowanie prac pielęgnacyjnych, melioracyjnych i nawożenia stawów hodowlanych i produkcyjnych;- robienie pomiarów jezior, sciąganie próbek wody i przeprowadzanie prostych badań i analiz;- kontrolowanie prac przy rozrodzie ryb w warunkach naturalnych i hodowlanych (także w języku ukraińskim);- przystosowywanie norm żywienia ryb i wybór pasz i ustalanie stanu ilościowego ryb w warunkach hodowlanych i produkcyjnych;- przyrządzanie i kontrolowanie odłowów i połowów różnych gatunków ryb;- kontrolowanie wykonywania napraw i konserwacji maszyn wodnych i sprzętu służącego do hodowli, połowu i transportu ryb;- kierowanie dokumentacji i kalkulowanie kosztów hodowli i wytwarzania ryb.
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Nowa Wieś (mazowieckie)

LAKIERNIK - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Warszawa (mazowieckie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

Prace spedycyjne
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Warszawa (mazowieckie)

SEKRETARKA - 2 300 - 2 500 PLN

Obsługa klienta. Prace administracyjne.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Gdańsk (pomorskie)

KASJER HANDLOWY, SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

obsługa klienta ,kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż,utrzymywanie czystości w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Będzin (śląskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Fryzjeroferta pracy dla osób do 30 roku życiastrzyżenie damskie,męskie, dziecięce, koloryzacja, modelowanie, upięcia, zabiegi na włosy, przedłużanie włosów
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Jarosław (podkarpackie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 500 PLN

wykształcenie zawodowe, doświadczenie mile widziane. Naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Krotoszyn (wielkopolskie)