Praca KELNER- BARMAN Sokółka kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sokółka, powiat: sokólski, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Kelner, oferta stażu dla osób bezrobotnych z II profilem pomocy, w ramach PO WER do 30 roku życia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER- BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sokółka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sokólski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 17.09.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_2: pomaturalne/policealne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

Kryńska 40, 16-100 Sokółka, powiat: sokólski, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skier. z PUP , CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: sokólski

Gmina pracodawcy: Sokółka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sokółka

Ulica pracodawcy: Kryńska

Numer budynku pracodawcy: 40

Profil działalności pracodawcy:
usługi gastronomiczno -hotelarskie, sprzedaż części mechanicznych, części zamiennych do maszyn rolniczych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy