Praca KELNER/BARMAN Kamień śląski PHU RESTAURACJA KAMIENIEC

Pl. Myśliwca 7, 47-325 Kamień śląski, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Możliwość pracy w niepełnym wymiarze

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Możliwość pracy w niepełnym wymiarze

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER/BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kamień śląski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krapkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gogolin

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: PHU RESTAURACJA KAMIENIEC

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: krapkowicki

Gmina pracodawcy: Gogolin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kamień śląski

Ulica pracodawcy: Pl. Myśliwca

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER BARMAN - 997,4 PLN

Staż Kelner barman
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

RECEPCJONISTA / BARMAN - STAŻ - 997,4 PLN

Miejsce wykonywania stażu Gogolin
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Gogolin (opolskie)

KELNER-BARMAN - do 1 850 PLN

obsługa klientów
Restauracja "KRÓLEWSKA" Jolanta Andrysiak - 2016-07-05 - Topola Królewska (łódzkie)

KIEROWNIK ZMIANY - od 3 000 PLN

nadzorowanie procesów kucia, prowadzenie odpraw przedzmianowych, prowadzenie ew. obecności, sporządzanie raportów zmianowych
ZARMEN FPA SP.Z O.O. - 2016-11-28 - Zdzieszowice (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Praca w Strzeleczkach, Kujawach tel. 664 933 950
Centrum Handlowe Majer s.c. - 2016-03-03 - Strzeleczki (opolskie)

SPAWACZ - od 3 200 PLN

HALL-RENT Sp. z o.o. - 2016-12-12 - Krapkowice (opolskie)

KELNER-BARMAN - od 2 000 PLN

Przyjmowanie zamówień. Dbanie o porządek w lokalu. Obsługa kasy fiskalnej.
Pizzeria Maximus. Łukasz Ogórek - 2017-01-04 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY-KIEROWCA - od 2 200 PLN

Składanie, przewozenie mebli,załadunek ,rozładunek
FELCZAK MIECZYSŁAW SYPIALNIE 100 WZORÓW - 2016-08-19 - Krapkowice (opolskie)

KELNER/BARMAN - od 12 PLN

Obsługa gości w restauracji, dbanie o czystość stanowiska pracy.
kontakt przez OHP - 2016-06-28 - Sopot (pomorskie)

Do uzgodnienia
Barbara Grzebień Hotel "Pod Trzema Różami" - 2017-02-13 - Sanok (podkarpackie)

KELNER-BARMAN - od 1 850 PLN

praca w gastronomii otwartej, obsługa przyjęć
"OLIMPIA" "SWOJSKA IZBA" - 2016-09-13 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

KELNER/BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa gości
"Niebo w Gębie" Małgorzata Derda - 2016-01-07 - Augustów (podlaskie)

SPRZEDAWCA - PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób zarejestrowanych w PUP Krapkowice jako osoby bezrobotne. Miejsce odbywania stażu - Krapkowice
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Krapkowice (opolskie)

POLICJANT - od 1 850 PLN

Ochrona bezpieczeństwa państwa, porządku i bezpieczeństwa publicznego
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Krapkowice (opolskie)

SPRZĄTACZKA - od 12,5 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, szatni, toalet, korytarzy.
COM INTERIEUR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-12-20 - Krapkowice (opolskie)

KELNER-BARMAN - 997,4 PLN

obsługa gości, godz. pracy II zmiany: 11.30-19.30, 14.00-22.00
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Krapkowice (opolskie)

KELNER-BARMAN - od 2 050 PLN

obsługa klientów baru i restauracji
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

BARISTA/KELNER - od 1 850 PLN

Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w tutejszym urzędzie pracy. Szczegóły u doradców klienta.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Moszna (opolskie)

PILARZ - od 2 000 PLN

V&B Flamy Block Spółka z o.o. - 2017-03-09 - Obrowiec (opolskie)

KELNER- BARMAN - 997,4 PLN

Kelner- barman, oferta stażu dla osoby do 30 roku życia (w ramach POWER II) z określonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Sokółka (podlaskie)

SPRZEDAWCA W DZIALE OGRÓD - 2 000 - 3 000 PLN

Sprzedaż materiałów ogrodniczych i wyposażenia ogrodu.
PRZEDSIEBIORSTWO "DREMEX" LECH MULARCZYK - 2016-06-07 - Zdzieszowice (opolskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Kobyla Góra (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA DZIAŁU ELEKTRONARZĘDZIA - 2 000 - 3 000 PLN

Sprzedaż elektronarzędzi i materiałów wyposażenia wnętrz.

KELNER-BARMAN - od 2 500 PLN

obsługa gości w restauracji hotelowej , serwowanie dań z karty menu,przygotowywanie drinków, prace porządkwe, mile widziane doświadczenie
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE " FOTPOL" S.C. GRZEGORZ BOKUN, VIOLETTA BOKUN - 2017-01-09 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER / BARMAN - 1 850 - 2 500 PLN

Prace kelnerskie i barmańskie. Wykształcenie średnie, min. roczne doświadczenie w branży, miła aparycja schludny wygląd, biegła znajomość języka angielskiego.
Horizontal Sp. z o.o. - 2016-06-20 - Ciekocinko (pomorskie)