Praca KELNER / BARMAN Dziwnów Restauracja ,,BOSS"

Stanowisko: KELNER / BARMAN

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: OBSŁUGA GOŚCI HOTELOWYCH ORAZ RESTAURACYJNYCHrodzaj umowy o pracę: możliwa umowa zlecenie

Data publikacji: 2016-02-23

Lokalizacja: Dziwnów (zachodniopomorskie)

Pracodawca: Restauracja ,,BOSS"

Kościelna 11, 72-420 Dziwnów, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
OBSŁUGA GOŚCI HOTELOWYCH ORAZ RESTAURACYJNYCHrodzaj umowy o pracę: możliwa umowa zlecenie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER / BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dziwnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kamieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dziwnów

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Nazwa pracodawcy: Restauracja ,,BOSS"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
a) poziom wykształcenia: ŚREDNIEb) kwalifikacje i umiejętności: ZAWODOWE LUB PRAKTYKAe) znajomość języków obcychz określeniem poziomu znajomości: PORZĄDANAf) zainteresowanie przyjęciemkandydata do pracy z Polskilub państwa EOG: TAK

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: kamieński

Gmina pracodawcy: Dziwnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dziwnów

Ulica pracodawcy: Kościelna

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 5 700 - 6 400 PLN

przewóz pasz dla drobiu, przewóz zbóż, śruty sojowej, przewóz balotów słomy, przewóz obornika kurzego
GRUPA PRODUCENTÓW ROLNYCH - KAREX SP. Z O.O. - 2016-07-14 - Świerzno (zachodniopomorskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac związanych z robotami murarskimi. Z Kamienia Pomorskiego pracodawca dowozi do miejsca wykonywania pracy. Możliwość pracy na czas nieokreślony (na stałe)
Zakład Usług Ogólnobudowlanych - Majtyka Mirosław - 2017-04-07 - Kamień Pomorski (zachodniopomorskie)

POMOCNIK DEKARZA - od 3 000 PLN

Prace pomocicze w wykonywaniu pokryć dachowych , przyuczenie do zawodu dekarza
PPHU "PREFA BUD" Krzysztof Czyżek - 2016-07-14 - Wolin (zachodniopomorskie)

KELNER, BARMAN - od 10 PLN

obsługa baru, przyrządzanie drinków, dbanie o czystość lokalu, obsługa klientów
kontakt przez OHP - 2017-02-13 - Jabłonka (małopolskie)

KELNER - BARMAN - od 2 000 PLN

Obsługa gości hotelowych, imprez okolicznościowych
Wojciech Cyc - HOTEL WOJTO - 2017-04-04 - Wólka Panieńska (lubelskie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa gości
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "BURSZTYN" - 2017-03-07 - Międzywodzie (zachodniopomorskie)

POMOC RZEŹNIKA - od 1 850 PLN

11. Charakterystyka lub rodzaj wykonywanej pracy, krótki opis zakresu obowiązków:Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialne za tackowanie mięsa, etykietowanie, ułożenie towaru na ladzie chłodniczej, dbanie o porządek na dziale rzeźni
"ALGARVE" Sp. z o.o. Supermarket INTERMARCHE w Kamieniu Pomorskim - 2016-02-18 - Kamień Pomorski (zachodniopomorskie)

KELNER- BARMAN - 2 100 - 2 400 PLN

- Przyjmowanie gości hotelowych;- Obsługa gości hotelowych;- Obsługa Bowlingu;- Przyjmowanie rezerwacji.
KABLONEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-07-13 - Podanin (wielkopolskie)

KELNER- BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa gości, obsługa przyjęć okolicznościowych
RESTAURACJA PRIMAGOR -WŁODZIMIERZ GÓRECKI - 2016-08-02 - Szydłowiec (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - 1 850 - 2 200 PLN

rodzaj umowy: możliwa umowa zlecenie
P.H.U "DYNAMICO" Elżbieta Tereszczyk - 2016-03-08 - Międzyzdroje (zachodniopomorskie)

SZEF KUCHNI (KUCHMISTRZ) - od 2 464 PLN

Prowadzenie kuchni i stołówki, odpowiedzialność za wydawanie żywienia.
ZAKI Sp. z o.o. C.R. Metamorfoza - 2016-03-24 - Międzywodzie (zachodniopomorskie)

KELNER/BARMAN - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, praca za barem.
Usługi Gastronomiczne Wynajem pokoi dla firm - 2016-03-22 - Cekanowo (mazowieckie)

KUCHARZ/KA - od 1 850 PLN

Potrzebujemy osoby do smażenia ryby na patelni (!) doświadczenie mile widziane,ale głównie liczą się chęci .Gwarantujemy pracę w miłym i dynamicznym zespole .Co do wynagrodzenia, prosimy nie brać pod uwagę kwoty podanej w ogłoszeniu, bo stawka jest godzinowa więc jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany prosimy o dowiadywanie się indywidualnie.
Smażalnia Kapitańska Tomasz Kopański - 2016-06-21 - Międzywodzie (zachodniopomorskie)

BARMAN / BARMANKA - od 2 000 PLN

-przygotowywanie deserów -przygotowywanie napojów ciepłych i zimnych-utrzymanie czystości na terenie baruCharakter zmian i godziny pracy do ustalenia z pracodawcą. Wymiar czasu pracy: pełny
MIRDAJ s.c. M.Cieślewicz,J. Kunach,A. Kunach - 2016-09-02 - Dziwnówek (zachodniopomorskie)

TYNKARZ - od 2 000 PLN

prace tynkarskie, skrobanie ścian, zacieranie, przyklejanie listw narożnych i okiennych
Damian Kupis Tynki Maszynowe - 2017-07-10 - Jatki (zachodniopomorskie)

KELNER-BARMAN - od 1 860 PLN

obsługa gości restauracji
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Chrzanów (małopolskie)

KELNER - BARMAN - do 1 850 PLN

Obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Horyniec-Zdrój (podkarpackie)

KELNER-BARMAN - od 1 850 PLN

Obsługa baru, klienta, zachowanie czystości.Cały etat (8 godz)w godzinach od 12 do 21.00.
Zetka Cegielnia -Paweł Zawadka - 2016-08-09 - Kożuchów (lubuskie)

KELNER-BARMAN - do 2 300 PLN

obsługa klienta w restauracji.
P.W. UNIPRON / ZAJAZD TRZY DĘBY Henryk Wójtowicz - 2016-12-07 - Janów (lubelskie)

KELNER/BARMAN - od 2 000 PLN

Obsługa gości hotelowych,przygotowanie sali,dbanie o wizerunek restauracji.
Habenda sp. z o.o. - 2016-03-02 - Budzyń (wielkopolskie)

POKOJOWA - od 2 500 PLN

Zakres obowiązków na rozmowie wstępnej. Wynagrodzenie do ustalenia.Charakter zmian i czas wykonywania pracy do ustalenia z pracodawcą.Wymiar czasu pracy: Pełny etat
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo- Hnadlowe "KARELMA" Sp. z o.o.-Międzywod - 2016-08-23 - Międzywodzie (zachodniopomorskie)

KELNER-BARMAN - 997,4 PLN

przyjmowanie zamówień od klientów i ich realizacja
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Turzyn (mazowieckie)

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Szklarska Poręba (dolnośląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

transport drogowy towarów
DANUTA WAWRZYŃSKA - 2017-05-04 - Kłęby (zachodniopomorskie)

KELNER/ BARMAN - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
Zajazd Herbu Wielbut Monika Kosiorek- Olbryś - 2017-05-26 - Konarzyce (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 560 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-06-19 - Międzyzdroje (zachodniopomorskie)

OBSŁUGA BARU, GOŚCI, PODAWANIE POSIŁKÓW ORAZ NAPOJÓW
NIAGARA- PUB PIZZERIA RESTAURACJA ZOFIA DRAGUŁA - 2016-09-06 - Dębica (podkarpackie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace budowlane
PPHU Krzysztof Ryba - 2017-02-08 - Recław (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 500 PLN

Efekt Husqvarna Romet Kamień PomorskiPoszukuje o pracy na stanowisku sprzedawcy.Prawo jazdy kat B z wykształceniem minimum średnim.Wymagamy:- Entuzjazmu i zapału do pracy- Rzetelności oraz sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.CV można wysyłać na e-mail kontakt telefoniczny pod numerem 913822201 od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątkuProsimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EFEKT HURT DETAL., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)
EFEKT HURT DETAL RAFAŁ UJAZDA - 2016-07-28 - Kamień Pomorski (zachodniopomorskie)

ELEKTRYK - od 3 800 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach hodowlanych naprawa awarii elektrycznych na farmach drobiu i wytwórni pasz
Grupa Producentów Rolnych KAREX - 2016-06-10 - Świerzno (zachodniopomorskie)