Praca KELNER-BARMAN Chrzanów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER-BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chrzanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie mile widziane gastronomiczne,komunikatywność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Słowackiego 8, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv-oferta przeznaczona dla osób do 30 roku życia

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Chrzanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chrzanów

Adres strony pracodawcy: http://www.bowlingclub-chrzanow.pl/

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: działalność handlowa,kręgle,bilard

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.02.2016