Praca KELNER-BARMAN Bakałarzewo Adam Marcówka Zajazd "Marcówka"

Stanowisko: KELNER-BARMAN

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta, przygotowywanie napojów, drinków, obsługa sali

Data publikacji: 2016-03-10

Lokalizacja: Bakałarzewo (podlaskie)

Pracodawca: Adam Marcówka Zajazd "Marcówka"

Suwalska 23, 16-423 Bakałarzewo, powiat: suwalski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, przygotowywanie napojów, drinków, obsługa sali

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER-BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bakałarzewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: suwalski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bakałarzewo

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kelner*

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: komunikatywność, miła aparycja

Nazwa pracodawcy: Adam Marcówka Zajazd "Marcówka"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv, list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: suwalski

Gmina pracodawcy: Bakałarzewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bakałarzewo

Ulica pracodawcy: Suwalska

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*