Praca KELNER Augustów BIAVITA POLSKA Sp. z o.o./Sanatorium Budowlani

Zdrojowa 3/5/7, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: obsługa gości

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Augustów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: augustowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Augustów

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: BIAVITA POLSKA Sp. z o.o./Sanatorium Budowlani

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: augustowski

Gmina pracodawcy: Augustów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Augustów

Ulica pracodawcy: Zdrojowa

Numer budynku pracodawcy: 3/5/7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.02.2016