Praca KASJER WALUTOWY Olszyna KARRENA Renata Petsch

Zobacz produkty związane z Puma

Stanowisko: KASJER WALUTOWY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: wg. zawodu

Data publikacji: 2016-07-28

Lokalizacja: Olszyna (lubuskie)

Pracodawca: KARRENA Renata Petsch

Miejsce pracy:
OLSZYNA 1/A, 68-212 Olszyna, powiat: żarski, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER WALUTOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olszyna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzebiel

Zawód: kasjer walutowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: KARRENA Renata Petsch

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żarski

Gmina pracodawcy: Trzebiel

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olszyna

Ulica pracodawcy: OLSZYNA

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer walutowy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA-KONWOJENT - od 2 400 PLN

Załadunek i rozładunek towaru, przewóz towarów
IMBIS BAR 'SENATOR" s.j. Zofia Senator, Hubert Federowicz - 2016-02-10 - Łęknica (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Żary (lubuskie)

MECHANIK MASZYN PRZEMYSŁOWYCH - od 3 000 PLN

utrzymanie maszyn i urzadzeń przemysłowychw sprawności technicznej, bieżące identyfikowanie i usuwanie powstałych awarii, wykonywanie okresowych prac konserwacyjnych maszyn i urzadzeń przemysłowych
Industry Technology Spółka Akcyjna - 2017-05-26 - Lubsko (lubuskie)

SPAWACZ - od 2 500 PLN

według zawodu
REAC COMPONENTS Sp. zo.o. - 2016-06-03 - Jasień (lubuskie)

KIEROWCA KAT. C - od 1 950 PLN

wg zawodu
Hurtownia EUROCASH S.A. - 2016-01-21 - Żary (lubuskie)

STANOWISKO DS. OPRACOWANIA DECYZJI I KORESPONDENCJI - od 2 000 PLN

Zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowychz ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.
Zakład Ubezpieczeń Społecznych - 2017-03-24 - Żary (lubuskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Żary (lubuskie)

WOŹNA - 997,4 PLN

Pomoc przy dzieciach, rozdawanie posiłków, sprzątanie pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Żary (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Żary (lubuskie)

SZLIFIERZ - od 10 PLN

obsługa szlifierek, prowadzenie pomiarów
ZREMB MM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - 2016-09-13 - Jasień (lubuskie)

KASJER WALUTOWY - 1 850 - 3 100 PLN

Skup i sprzedaż walut, obsługa klienta. Wymagania: wykształcenie pomaturalne/policealne, prawo jazdy kat. B, mile widziany kurs kasjera walutowego.
P.U.P.H."PROMES" Sp. zo. o. - 2017-06-16 - Wejherowo (pomorskie)

USTAWIACZ WTRYSKAREK - 3 200 - 5 000 PLN

Obsługa techniczna i nadzór nad maszynami produkcyjnymi, ustawianie parametrów wtryskarek, montaż i demontaż form wtryskowych, korekta ustawień procesu technologicznego, zapewnienie wymaganej jakości produkowanych wyrobów.
MAUER Sp. z o.o. - 2017-05-04 - Trzebiel (lubuskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych oraz firmowych.
PPHU GRODZCY Paweł Grodzki, Emilia Grodzka, Krzysztof Grodzki s.c. - 2016-10-03 - Żary (lubuskie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - od 2 300 PLN

Według zawodu.
"SALING" Wojciech Fogel - 2017-03-30 - Grabik (lubuskie)

TOKARZ-FREZER - 997,4 PLN

toczenie, frezowanie prostych detali
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Żary (lubuskie)

TECHNIK SERWISU - od 4 000 PLN

Dojazd do klientów i serwis wózków widłowych. Kilka razy w miesiącu wyjazd do Poznania.
MANPOWER POLSKA Spółka zo.o. - 2017-01-27 - Żary (lubuskie)

MONTER KONSTRUKCJI METALOWYCH - od 2 500 PLN

montaż konstrukcji metalowychpraca na terenie Polski i Niemiec
PPHU "OSKAR" Łukasz Gacek - 2016-06-21 - Lubsko (lubuskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Podstawowa obsługa maszyn stolarskich (piła, heblarka, frezarka), wykonywanie podstawowych prac stolarskich
Stolarnia Konrad Chabraszewski - 2016-02-26 - Lipinki Łużyckie (lubuskie)

REFERENT DS. STUDENTÓW I ADMINISTRACJI - od 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Żary (lubuskie)

KUCHARZ-ROZWOZICIEL PIZZY - 997,4 PLN

Przygotowywanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Żary (lubuskie)

PIEKARZ - 3 690 - 4 305 PLN

Według zawodu
Piekarnia Jolanta Kurcewicz - 2017-05-17 - Żary (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wykonywanie zadań pracowniczychw zakresie wywłaszczenia nieruchomości, obsługa korespondencji referatu
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Żary (lubuskie)

SPEDYTOR - od 3 500 PLN

Pozyskiwanie zleceń przewozowych. Współpraca z usługobiorcami w kraju i za granicą. Kontrola czasu pracy kierowców. Kontrola przyjętych do przewozu przesyłek.
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A. Żary - 2017-01-16 - Żary (lubuskie)

MONTER ELEMENTÓW MOTORYZACYJNYCH - od 1 850 PLN

montowanie elementów motoryzacyjnych
PRO QUALITY POLSKA Sp. z o.o. - 2016-02-19 - Lubsko (lubuskie)

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Żary (lubuskie)