Praca KASJER WALUTOWY Ogrodniki kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER WALUTOWY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: w/g stanowiska

Data publikacji: 2016-07-25

Lokalizacja: Ogrodniki (podlaskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ogrodniki, powiat: sejneński, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER WALUTOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ogrodniki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sejneński

Zawód: kasjer walutowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach

Adres pracodawcy:
Łąkowa 26, 16-500 Sejny, powiat: sejneński, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: sejneński

Gmina pracodawcy: Sejny

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sejny

Ulica pracodawcy: Łąkowa

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer walutowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA / KASJER - do 1 800 PLN

Aktywna obsługa klienta, sprzedaż produktów stacji paliw, obsługa kasy, wydawanie dań typu fast food oraz przekąsek oraz inne prace okołosprzedażowe np. układanie towarów.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Gdańsk (pomorskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - 997,4 PLN

Obsługa maszyny cyfrowej. Praca z programami graficznymi. Tworzenie projektów graficznych (kreatywność, otwartość). Godziny odbywania stażu poniedziałek - piątek 8:00-15:00. Godziny pracy po odbytym stażu poniedziałek - piątek 8:00-16:00.
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Bełchatów (łódzkie)

OPIEKUNKA DOMOWA - 997,4 PLN

opiekunka domowa
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Uniejów (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 300 PLN

zawieranie umów handlowych z klientami z Ukrainy oraz krajów UE, prowadzenie negocjacji, odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Piaseczno (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Choszczno (zachodniopomorskie)

TRAKOWY - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Węgierska Górka (śląskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-09-07 - Świętochłowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta;zapoznanie sie z asortymentem;rozmieszczanie asortymentu na półkach oraz w magazynie;przyjmowanie dostaw towaru;dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy.Oferta stażu przeznaczona dla osób do 30 roku życia, zarejestrowanych w PUP Oświęcim, z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Oświęcim (małopolskie)

42S - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż asortymentu w sklepie, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Radom (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN CNC - 2 720 - 3 200 PLN

ustawianie i przygotowanie maszyn CNC, wdrażanie programów CNC-tokarki i frezarki, obsluga maszyn ze sterowaniem Sinumerik , Fanus i Heidenhain
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Świętochłowice (śląskie)

okreslone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Starogard (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Knyszyn (podlaskie)

REFERENT (INFORMATYK) - 997,4 PLN

Wprowadzanie i gromadzenie danych statystycznych z poszczególnych stanowisk. Aktualizacja bazy danych. Pomoc pracownikom Urzędu w zakresie obsługi systemów i urządzeń komputerowych. Wykonywanie raportów komputerowych dla potrzeb analizy i oceny. Instalacja oraz konfiguracja sprzętu komputerowego i oprogramowania. Przygotowywanie dokumentów w pakiecie Office. Obsługa poczty elektronicznej. Wykonywanie przeglądów i konserwacji sprzętu komputerowego. Pomoc w usuwaniu drobnych awarii. Wykonywanie innych czynności i zadań wynikających z zakresu działań Działu informatyki i statystyki.
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

W ZAWODZIE
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Zapoznanie ze stanowiskiem pracy oraz obowiązującymi procedurami. Realizacja nauki w zakresie obsługi programu komputerowego "TOP". Zapoznanie z dokumentacją magazynową i jej obiegiem. Zapoznanie z towarem, zasadami jego przyjmowania i wydawania. Wprowadzenie towaru na stan magazynu. Współpraca z transportem.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Gorlice (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

DEKORATOR WNĘTRZ - od 2 500 PLN

przygotowywanie projektów, elementów dekoracyjnych, realizacja projektów, współpraca z rosyjsko- języcznymi pracownikami i firmami ze wschodu
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Kraków (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 900 PLN

montaż konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego, doświadczenie: min.5 lat jako monter konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Strzelce Opolskie (opolskie)

KUCHARZ - do 12 PLN

Przygotowywanie posiłków na imprezy okolicznościowe
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Gidle (łódzkie)

POMOCNIK CIASTKARZA - od 1 850 PLN

pomoc przy produkcji ciastek
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Kłoczew (lubelskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa interesantów, prowadzenie ewidencji decyzji, postanowień, zgłoszeń, redagowanie pism zgodnie ze wskazówkami kierownika jednostki, wspomaganie stanowisk pracy przy czynnościach kancelaryjno-biurowych, archiwizacja dokumentacji technicznej
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Słupsk (pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

staż ze środków unijnych PO WER
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Łask (łódzkie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 100 PLN

przygotowywanie ofert handlowych, koordynacja bieżących spraw ze stałymi klientami, w tym wietnamskimi
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KOORDYNATOR - 6 000 - 9 000 PLN

Prowadzenie procesu wzorcowania gazomierzy i aparatury pomiarowej oraz weryfikacja wyników poomiarów.Organizowanie pracy zespolu pracowników laboratorium i współudział w wykonywaniu zadań.Bieżąca analiza danych pomiarowych i formułowanie wniosków w zakresie oceny przeprowadzanych badań i wzorcowań. Analiza i weryfikacja stosowanych metod badań i procedur wzorcowania z uwzględnieniem analizy uzyskiwanych błędów i niepewności. prowadzenie prac badawczo rozwojowych w zakresie wzorcowania gazomierzy na średnim i wysokim ciśnieniu. Realizacja dodatkowych zadań wynikających z bieżących potrzeb.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Klepaczew (mazowieckie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 1 850 PLN

BIEŻĄCE UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W OKRESLONYM OBSZARZE
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Skierniewice (łódzkie)

POMOC CUKIERNIKA - 997,4 PLN

pomoc cukiernika (nabór na staż dla os. pow. 30 rż.)
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Pabianice (łódzkie)

DZIEWIARZ - od 2 050 PLN

produkcja dzianin
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Wieluń (łódzkie)