Praca KASJER WALUTOWY Kostrzyn nad Odrą KANTOR WYMIANY WALUT DOMŻALSKI

Stanowisko: KASJER WALUTOWY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Skup i sprzedaż walut obcych.

Data publikacji: 2016-07-14

Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

Pracodawca: KANTOR WYMIANY WALUT DOMŻALSKI

SIKORSKIEGO 1, 66-470 Kostrzyn nad Odrą, powiat: gorzowski, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER WALUTOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kostrzyn nad Odrą

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorzowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kostrzyn nad Odrą

Zawód: kasjer walutowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziany kurs kasjera walutowego

Nazwa pracodawcy: KANTOR WYMIANY WALUT DOMŻALSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Adres pracodawcy:
ŚWIECKO, 69-100 Świecko, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: słubicki

Gmina pracodawcy: Słubice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świecko

Ulica pracodawcy: ŚWIECKO

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer walutowy